Zalali się śmiechem 

  • 30.11.2019, 14:27 (aktualizacja 30.11.2019, 19:17)
  • Bartosz Lipiński
Zalali się śmiechem
Temat jest niezwykle poważny, dotyczy bowiem sytuacji lokalowej jednej z największych placówek oświaty w Augustowie. Jednak towarzyszącą mu dyskusję można by porównać do kabaretu. Tomasz Miklas poinformował, że Szkoła Podstawowa nr 3 jest zalewana, ale nie chciał wyznać od kogo się o tym dowiedział. Pozostali samorządowcy kwestionowali te informacje. W trakcie żywiołowej debaty padło wiele bardzo oryginalnych sformułowań.

Bartosz Lipiński

Odmienna wersja przebiegu wizyty

W przeddzień ostatniej sesji rady miejskiej z 24 października, członkowie komisji społeczno-oświatowej udali się na wyjazdowe posiedzenie do Szkoły Podstawowej nr 3. Wizytacja gmachu przy ulicy Mickiewicza przyniosła ze sobą kilka zaskakujących refleksji. Radny PiS i były przewodniczący komisji zajmującej się oświatą Tomasz Miklas poinformował na sesji, że Szkoła Podstawowa nr 3 jest zalewana. Problemy z kanalizacją miały dotykać piwnic budynku, zwłaszcza przy dużych opadach deszczu. Szkopuł w tym, że tych informacji nie potwierdzili pozostali radni uczestniczący w wizycie. Mirosław Chudecki przyznał, że odwiedziny „trójki” były związane z analizą potrzeb remontowych m.in. dachu, ale nikt nie wspominał o zalewaniu.

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zygmunt
Zygmunt 13.11.2019, 14:57
Niezły cyrk.

Pozostałe