Oddali hołd na murawie

  • 14.11.2019, 06:04
  • Jolanta Wojczulis
Oddali hołd na murawie
Miłośnicy gry w piłkę nożną zagrali w intencji Ojczyzny. W piątek, 8 listopada spotkali się na boisku Augustowskiego Centrum Edukacyjnego, aby wziąć udział w dziesiątej już edycji Turnieju Piłki Nożnej z okazji rocznicy Odzyskania Niepodległości o puchar Starosty Powiatu Augustowskiego.

Jolanta Wojczulis 

-W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje augustowskich szkół średnich. Jak co roku rozgrywki miały bardzo uroczysty charakter. Punktualnie o 11:11 wspólnie odśpiewano hymn Polski –informuje Jacek Szybajło, który wraz z Marcinem Szorcem zorganizował turniej. Następnie młodzież stanęła do rywalizacji sportowej, która była na wysokim poziomie piłkarskim. Bezapelacyjne zwycięstwo odniosła drużyna ACE w składzie: Rafał Szybajło, Kacper Prostko, Kacper Karczewski, Łukasz Solecki, Patryk Sagun, Patryk Pomichter, Maciej Wysocki, Piotr Masłowski, Adrian Prawdzik, Cezary Piotrkowski, Dominik Olichwier, Daniel Ryszkiewicz. Drugie miejsce wywalczyła drużyna ILO Arkadiusza Szyndlera, trzecie miejsce zajęła natomiast drużyna IILO prowadzona przez Tomasza Choroszewskiego, a czwarte przypadło zespołowi ZST Izabeli Białobłockiej. Najlepszym bramkarzem został Eryk Cimochowski z II LO, a zawodnikiem Marcel Tomaszewski z ILO.

Wręczenia pucharów i dyplomów dokonał Dariusz Szkiłądź, wicestarosta powiatu augustowskiego i Grzegorz Augusewicz dyrektor Augustowskiego Centrum Edukacyjnego. Jak co roku wszyscy uczestnicy po zakończeniu zawodów spotkali się na wspólnym poczęstunku.

Jolanta Wojczulis

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe