Karatecy w srebrze i brązie

  • 27.10.2019, 07:23
  • Jolanta Wojczulis
Karatecy w srebrze i brązie
Kolejne medale do swojej pokaźnej kolekcji dołączyli zdolni podopieczni Waldemara Matyki. Karatecy z Augustowskiego Klubu Karate Kyokushin z powodzeniem reprezentowali nasze miasto podczas XI Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin w Sadownem.

Jolanta Wojczulis 

XI Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin, którego organizatorem był Brokowski Klub Karate kierowany przez senseia Zbigniewa Wójcickiego, odbył się w sobotę, 19 października, w Sadownem koło Broku. Podczas turnieju duże wrażenie robiła jego oprawa, którą zorganizowano jak do sztuk K1, MMA. W zawodach wystąpiła skromna, bo dwuosobowa reprezentacja Augustowskiego Klubu Karate Kyokushin, która spisała się znakomicie, przywiozła bowiem ze sobą sześć medali, cztery srebrne i dwa brązowe.

- Na zawody pojechali Karolina Bożewicz oraz Michał Ostapowicz. Karolina wywalczyła brązowe medale w kumite i kata oraz srebrny medal w walkach reżyserowanych – informuje Waldemar Matyka, trener AKKK. –Z kolei Michał Ostapowicz w kumite i kata wywalczył srebro oraz podobnie jak jego klubowa koleżanka srebro w walkach reżyserowanych.
Podczas turnieju w roli sędziego maty wystąpił
Waldemar Matyka.
Gratulujemy naszym karatekom i trenerowi i tradycyjnie życzymy kolejnych takich sukcesów.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe