Półmaraton coraz bliżej  

  • 24.09.2019, 08:32
  • Jolanta Wojczulis
Półmaraton coraz bliżej
Już prawie 200 osób zarejestrowało się już na Pólmaraton Augustowski, który za ponad tydzień odbędzie się w naszym mieście. Cały czas trwają jeszcze zapisy na tę imprezę.

Jolanta Wojczulis 

Przypominamy, że w tym roku trasa półmaratonu przebiegać będzie trochę inaczej. Start usytuowany będzie tuż przy Molo Radiowej Trójki. Następnie biegacze udadzą się na koniec bulwarów nad jeziorem Necko, po czym lasem do Alei Kardynała Wyszyńskiego i następnie do ACE, gdzie będzie nawrót. Stamtąd pobiegną ponownie tą samą trasą do amfiteatru, następnie bulwarami nad rzeką Nettą do hoteliku Karmel, tam znów będzie nawrót i biegacze pobiegną do początku ulicy Zarzecze. Następnie udadzą się tą ulicą do parkingów i stamtąd prosto do mety, która będzie się znajdować przy samym amfiteatrze. W sumie uczestnicy będą musieli pokonać dwie takie pętle, czyli w sumie trasę półmaratonuo długości 21.097 km.

 

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe