Koniec sagi z Wojska Polskiego 

  • 11.07.2019, 14:03 (aktualizacja 11.07.2019, 15:11)
  • Krzysztof Przekop
Koniec sagi z Wojska Polskiego
W czwartek oddajemy w Wasze ręce 1050 roku wydanie „Przeglądu Powiatowego”. Biegnijmy do kiosków, gdyż najciekawsze teksty zamieszczamy jedynie w wydaniu papierowym. Kto woli czytać w komputerze, może kupić prenumeratę w wersji elektronicznej. Jest tańsza, a gazeta dostępna jest już we wtorek.

Krzysztof Przekop

Lipcowa pogoda ma chorobę afektywną dwubiegunową. Najpierw saharyjskie spiekoty, temperatura jak na pustyni, deszczu ani kropli. Teraz lato jak w północnej Norwegii, obfite opady, a wiatr listopadowy. Prognoza pogody na kolejne 14 dni jest umiarkowanie optymistyczna. Najbliższy weekend przyniesie dni słoneczne, ale raczej zimne, z temperaturami poniżej 20 stopni Celsjusza, w nocy około 10 stopni. Niewielkie opady możliwe w następny wtorek i środę. Znam pewnego mieszkańca Augustowa, któremu lipcowy chłód bardzo odpowiada. To Bartosz Lipiński. Twierdzi, że dopiero teraz da się żyć, że jest bardzo rześko. Dobrą formę Bartosz wykazuje w tworzeniu dla Was tekstów, a artykuł okładkowy zatytułował „Koniec sagi z Wojska Polskiego”. Uprzedzę, że można zacząć poszukiwać ojców sukcesu na dawnej Krakowskiej. Zapisuję się jako pierwszy, gdyż za pośrednictwem tygodnika augustowskiego „Przegląd Powiatowy” i portalu dziennikpowiatowy.pl bardzo mocno monitorowałem ten temat. Jeśli są inni chętni do kolejki zapraszam na miejsce drugie, trzecie. Pierwsze zajęte. A tymczasem bardzo zachęcam do przeczytania tekstu o ulicy Wojska Polskiego.

Krzysztof Przekop

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ale o co chodzi
Ale o co chodzi 09.07.2019, 18:18
Proszę napisać o rotacji pracowników w urzędzie. Już nie trzeba zwalniać, ludzie sami odchodzą.

Pozostałe