Ankieta w sprawie augustowskiej komunikacji miejskiej

  • 11.08.2022, 12:06
  • Admin Admin
Ankieta w sprawie augustowskiej komunikacji miejskiej
Młodzieżowa Rada Miasta w Augustowie zwróciła się do naszej redakcji z prośbą o opublikowanie ankiety w sprawie komunikacji miejskiej.

Treść prośby augustowskiej młodzieży:

Szanowna redakcjo!

 

 

 

Jako Młodzieżowa Rada Miasta w Augustowie zwracamy się z uprzejmą prośbą do Waszej redakcji o udostępnienie naszej ankiety, dotyczącej jakości funkcjonowania autobusów miejskich w mieście. Wielu mieszkańców skarży się na ich działanie i jako MrM chcielibyśmy spróbować poprawić jakość  augustowskiej komunikacji miejskiej, szczególnie na dzielnicy Borki. Wstępny zarys problemu znamy, jednakże do utworzenia planu projektu potrzebujemy więcej opinii mieszkańców. Wasza redakcja posiada duże zasięgi i na pewno odbije się dużym echem oraz wywoła dyskusję wśród czytelników. Stąd zwracamy się z uprzejmą prośbą o udostępnienie ankiety w artykule na waszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Ankieta jest anonimowa, zawiera najważniejsze pytania odnośnie: ilości linii, przystanków oraz godzin przyjazdu i odjazdu autobusów.

Jako Młodzieżowa Rada Miasta w Augustowie bylibyśmy niezwykle wdzięczni waszej redakcji za pomoc w poznaniu szczegółowej opinii mieszkańców na temat tak istotnej rzeczy jaką jest komunikacja miejska.

Link:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdHI_OqHav5mUl43zgWlBVexafiTS2phx37mYDpi4whtFcF2Q/viewform?fs=e&s=cl

Z poważaniem, 

Młodzieżowi Radni Miasta Augustów 

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
To mówiłem, Jarząbek
To mówiłem, Jarząbek 14.08.2022, 10:19
Tu chodzi o to, by pokazać na FB, że zrobiliśmy ankietę i komunikacja działa super , pochylamy się, nawet młodzież nam pomaga. Jest super, daliśmy radę, obiecane wykonane.
Pasażer
Pasażer 12.08.2022, 07:27
A ja polecam Młodzieżowej Radzie na początek zapoznać się z przypadkiem przystanku na ul, Obrońców Westerplatte. Przykład pouczający, jak to burmistrz , jego zwolennicy w radzie i cała rzesz urzędników przepycha się z mieszkańcami domagającymi się tego, by autobus zatrzymywał się w istniejącej, przeznaczonej dla komunikacji miejskiej zatoce autobusowej. Popatrzcie sobie Droga Młodzieży, jak można przez lata robić z ludzi wariatów i natrętów.
Marek
Marek 12.08.2022, 13:12
Ot znawca się znalazł od ustawiania przystanków a skąd wiesz że ta zatoka jest dla komunikacji miejskiej swego czasu była to zatoka wykorzystywana przez PKS a z tego co wiem w najbliższym czasie ma być tam remont i problem ma zostać zakończony bo ta pseudozatoka zostanie zlikwidowana.
Menel
Menel 11.08.2022, 22:28
Niech żyje wielkie Augustów od jeziora do jeziora. Super ankieta pozdrawiam Helge.
Dawid
Dawid 11.08.2022, 20:13
A może MRM zajęła by się ankietą o jakości obsługi petentów w urzędzie miejskim??? Bo to pozostawia również wiele do życzenia...
Redaktór
Redaktór 11.08.2022, 19:32
Najłatwiej jest decydować o czymś o czym nie ma się zielonego pojęcia
Marek
Marek 11.08.2022, 19:26
Aby przeprowadzać tego typu akcje trzeba mieć odrobinę pojęcia o tym ale jak widać MRM ma wiedzę nieocenioną na każdy temat...
Poskrobek
Poskrobek 12.08.2022, 16:17
O, to to to, szkoda, że Paweł Siedlecki który się tym zajmuje nie ma o tym pojęcia, a kasę podatnikow bierze.
Marek
Marek 12.08.2022, 22:55
Nie zna się a jeszcze tam zobacz pracuje to znaczy, że mają powód żeby go trzymać i widzę zazdrość zżera Wampika. Twierdzisz, że się nie zna bo nie robi pod
dyktando jednego czy drugiego pseudospołecznika, który wymyśla, że tak było i tak ma być bo sobie tego życzy. Gratuluje poziomu. A gwoli uściślenia warto zastanowić się nad tym czy się kogoś nie pomawia, ale o tym była już dyskusja przy innych okazjach. Widać po wpisach jakie półmózgi o takich sprawach chcą decydować co wyłącznie za ekranem monitora i przed klawiaturą błyszczą ,,wiedzą”… A do Pawła działaj jak działasz i rób co robisz a komentarze takich maruderów miej tam gdzie słońce nawet w dzień nie dochodzi!
Poskrobek
Poskrobek 13.08.2022, 20:22
Nie wiem, czemu mylisz mnie z Wampikiem, ale nie tu trop. Wątpie, że kogokolwiek zżera zazdrość o stanowisko człowieka, który ma na tyle duże ego, że nie potrafi przyznać się do błędu i słuchać głosów korzystających z komunikacji. Może przynajmniej Rada Młodzieżowa która ma powiązania z rządzacymi wymusi tam jakieś zmiany. Wstyd Pawle, żeby piastować stanowisko osoby której zadaniem jest DOPASOWYWANIE komunikacji do WYMAGAŃ mieszkańców i nie potrafić tego uszanować. Nawet jeśli uważasz ich za półmózgów z monitora.
.....
..... 11.08.2022, 18:01
Dobrze, że ktoś w końcu chce się tym zająć. Ankieta wypełniona
przytomność
przytomność 11.08.2022, 21:56
Mieszkańcy przystanku nie mogli się doprosić, a MRM coś załatwi? Nie bądź naiwny,
Lepiej siedzieć i nic nie robić
Lepiej siedzieć i nic nie robić 11.08.2022, 22:34
Może lepiej żeby siedzieli i nic nie robili? Przynajmniej coś działają a nie tak jak ¾ mieszkańców którzy tylko narzekają a sami nic nie zrobią, bo zawsze będzie źle i nie dobrze.
lepiej
lepiej 12.08.2022, 12:23
Rada jest ciałem doradczym, nie decyzyjnym. I tak nikt jej nie będzie słuchał, tak jak nie słucha mieszkańców. Została powołana na pokaz. Może nawet coś jej podsuną, co i tak chcą zrobić, i ogłoszą, że słuchają młodzieży. Nie bądź naiwny, równie dobrze mogłoby jej nie być.
hehe
hehe 12.08.2022, 22:18
MRM to takie samo fasadowe ciało jak Rada Seniorów. Ta ostatnia też podobno konsultowała empeki i co? I nic. WELKIE NIC. Teraz też tak będzie.
JKD
JKD 12.08.2022, 10:07
Te smarki to o tik toku mogą się wypowiadać
Kibic
Kibic 11.08.2022, 16:18
W końcu ktoś zajmie się komunikacją miejską. Burmistrz już pokazał, że nie ma o tym zielonego pojęcia.
MRM wyręcza Karolczuka?
MRM wyręcza Karolczuka? 11.08.2022, 14:02
Jaka ankieta? Dlaczego jest tak dobrze, jeśli jest tak źle. Młodzieżowa Rada ma ogarniać funkcjonowanie miejskiej komunikacji? Modernizację MPEC też będzie realizowac MRM? Gdzie podział sie w tym bałaganie burmistrz Karolczuk?
Trochę luzu
Trochę luzu 11.08.2022, 15:32
Nie wyręczy. MRM jest organem doradczym, więc żeby coś doradzić muszą mieć na czym oprzeć swoje zdanie. Ankieta więc ma za zadanie służyć jako poparcie uchwały. Burmistrz jak i wiceburmistrz są bardzo blisko ów działania. Młodzież odbywa z nimi regularne rozmowy na ów temat, Władze wspomagają młodzież jak mogą 😉

Pozostałe