Tadeusz Jaworski jest oburzony dzisiejszym posiedzeniem komisji rady miejskiej w Augustowie

  • 28.06.2022, 15:00
  • Bartosz Lipiński
Tadeusz Jaworski jest oburzony dzisiejszym posiedzeniem komisji rady miejskiej…
Prezes Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych "Integracja" w Augustowie Tadeusz Jaworski, jest zbulwersowany dzisiejszym posiedzeniem połączonych komisji rady miejskiej. Oburzony społecznik opuścił salę obrad urzędu miasta, ponieważ nie mógł dłużej słuchać wypowiedzi zastępcy burmistrza. -Wyszedłem z posiedzenia, bo nie mogłem słuchać bzdur, które opowiada pan zastępca Sieczkowski -tłumaczy mieszkaniec. Bezpośrednio po tym zdarzeniu Jaworski udzielił komentarza naszej redakcji. Poruszył tematy dotyczące funkcjonowania komunikacji miejskiej i opłaty adiacenckiej. Publikujemy relację z komentarzem Tadeusza Jaworskiego.

Bartosz Lipiński

Relacja video:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Relacja audio:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tadeusz Jaworski
Tadeusz Jaworski 28.06.2022, 19:47
Ten gość tak dba o to żeby Augustów był przyjaznym miastem do zamieszkania, że chyba aż ok 8 tys z jego Panowania mieszkańców ubyło. Prawdy na podstawie umów śmieciowych nie chcą pokazać, a i sam jakoś nie kwapi się tu zamieszkać. A skoro nie mieszkaniec to niech płaci za komunikacje. Stać go na to w końcu były podwyżki. O mieszkańców dba, żeby zamiast do komunikacji rocznie dołożyli może 1 tys może 2, lepiej niech dokładają co miesiąc parę tys kosztów stałych zbędnych
Łojotok
Łojotok 28.06.2022, 18:32
Panie Sławomirze może by tak skorzystał Pan z augustowskie darmowej komunikacji miejskiej trasą do dobrego fryzjera?

Pozostałe