Trójka stanęła na podium

  • 14.05.2022, 11:55
  • Beata Perzanowska
Trójka stanęła na podium
Pod koniec kwietnia, w Piasecznie odbył się IX Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin MAZOVIA CUP 2022. W zawodach uczestniczyli zawodnicy z Augustowskiego Klubu Karate Kyokushin. Troje z nich stanęło na podium.

W zawodach wzięło udział blisko 500 zawodników z 40 klubów w całej Polce. Augustowski Klub Karate Kyokushin reprezentowało siedmiu zawodników Zlata Rusinowicz, Kamil Koronkiewicz, Wojciech Dadura, Karolina Bożewicz, Tomasz Dadura, Mikołaj Kulikowski i Urszula Markiewicz. Troje z nich zdobyło komplet medali w swoich kategoriach i tym samym znalazło się na podium. Pierwsze miejsce i złoty medal wywalczyła Zlata Rusinowicz, drugie miejsce i srebro zdobył Kamil Koronkiewicz, trzecie miejsce i brąz trafiło do Wojciecha Dadury. Pozostała augustowska ekipa, mimo bardzo dobrych walk przegrała w eliminacjach. Waldemar Matyka, sensei augustowskich zawodników serdecznie dziękuje wszystkim zawodnikom za ducha walki i motywacje. Dodaje, że zawody w Piasecznie były dobrym sprawdzianem przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Warnie.

Beata Perzanowska

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe