Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 27 kwietnia 2025 13:49
Reklama

Wybory prezydenckie. To musisz wiedzieć

Podziel się
Oceń

W niedzielę, 28 czerwca zagłosujemy, by wybrać głowę naszego państwa. Tegoroczne wybory będą jednak zupełnie inne niż dotychczas. Odbędą się w reżimie sanitarnym. Wszyscy będą musieli zastosować się do obostrzeń sanitarnych.
Wybory prezydenckie. To musisz wiedzieć

O fotel Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej w niedzielę, 28 czerwca ubiegać się będzie 11 kandydatów. Robert Biedroń jest kandydatem Lewicy, Krzysztof Bosak startuje z ramienia Konfederacji Wolność i Niepodległość, Andrzej Sebastian Duda jest kandydatem Prawa i Sprawiedliwości, Szymon Franciszek Hołownia nie należy do żadnej partii politycznej, Marek Jakubiak jest członkiem Federacji dla Rzeczpospolitej, Władysław Marcin Kosiniak -Kamysz startuje z Polskiego Stronnictwa Ludowego, Mirosław Mariusz Piotrowski jest członkiem Ruchu Prawdziwej Europy-Europa Christi, Paweł Jan Tanajno jest bezpartyjny, Rafał Kazimierz Trzaskowski ubiega się o fotel prezydenta z ramienia Platformy Obywatelskiej, Waldemar Włodzimierz Witkowski jest członkiem Unii Pracy, a Stanisław Józef Żółtek jest członkiem Kongresu Nowej Prawicy oraz Poletixu. Aby zagłosować na któregoś z nich, należy zaznaczyć znak X przy nazwisku wybranego kandydata.

Sanitarne wytyczne podczas głosowania

Lokale wyborcze otwarte będą od godziny 7.00 do 21.00. Członkowie obwodowych komisji wyborczych w trakcie głosowania będą wyposażeni w specjalne środki ochrony osobistej. To oznacza, że będą obsługiwać wyborców w jednorazowych rękawiczkach, przyłbicach i maseczkach. Przy wejściu do lokalu wyborczego, w widocznym miejscu ustawione będą płyny do dezynfekcji rąk. Każdy wyborca musi mieć na sobie maseczkę na twarzy. Może ją jedynie zsunąć wtedy, kiedy zostanie o to poproszony przez członka komisji w celu identyfikacji tożsamości. Lokal wyborczy na bieżąco będzie dezynfekowany. Dezynfekcji podlegają klamki, urny wyborcze, blaty stołów, włączniki prądu, sanitariaty i inne powierzchnie, które mogą być dotykane przez wyborców. Członkowie komisji wyborczych muszą siedzieć w odległości co najmniej 1,5 metra od siebie. W lokalu może jednocześnie przebywać nie więcej niż jedna osoba na cztery metry kwadratowe powierzchni. Tak więc należy słuchać członków komisji, którzy mogą w każdej chwili poprosić wyborców o poczekanie na zewnątrz lub wyjście z lokalu, gdy liczba wyborców będzie niezgodna z przepisami.

Gdzie głosować w Augustowie

W Augustowie głosować będziemy w 20 obwodach.

Lokal nr 1 znajduje się w Szkole Podstawowej nr 6, przy ulicy Tartacznej i obejmuje ulice: Brzozową, Bukową, Dąbek, Deszczową, Dębową, Dworcową, Grabową, Gwiezdną, Jachtową, Jesionową, Jeziorną, Jodłową, Jutrzenki, Kajakową, Klonową, Klubową, Kolejową, Komunalną, Leśną, Lipową, Mgielną, Modrzewiową, Pogodną, Przewięź, Robotniczą, Sajenek, Studzieniczną, Swobodę, Świerkową, Tartaczną, Wakacyjną, Wojciech i Wypoczynkową.

Lokal nr 2 mieści się w Augustowskim Towarzystwa Budownictwa Społecznego „Kodrem” przy ulicy Komunalnej i obejmuje ulice (dostosowany do osób niepełnosprawnych): Aleję Kardynała Wyszyńskiego, Elektryczną, Hotelową, 1 Pułku Ułanów Krechowieckich, Klonownicę, Osiedle Polanica, Sportową, Turystyczną i Tytoniową.

Lokal nr 3 znajduje się w Augustowskim Centrum Edukacyjnym, przy Alei Kardynała Wyszyńskiego i obejmuje ulice (dostosowany do osób niepełnosprawnych): Letniskową, Marii Konopnickiej, Sosnową, Szpitalną, Zacisze, Zarzecze i Zdrojową.

Lokal nr 4 mieści się w Kompleksie Hotelowym „Logos” przy ulicy 29-Listopada i obejmuje ulice (dostosowany do osób niepełnosprawnych): Armii Krajowej, Filtrową, Kasztanową, Pamięci Narodowej, Partyzantów, Piwną, Portową, Przemysłową, Słodową i 29-Listopada.

Lokal nr 5 znajduje się w Przedszkolu nr 1, przy ulicy Waryńskiego i obejmuje ulice: Bolesława Limanowskiego, Bystrą, Flisaków, Gajową, Grzybową, Jaćwieską, Jana Lelewela, Kanałową, Kozi Rynek, Krótką, Ludową, Myśliwską, Perstuńską, Plac Ks. Szkiłądzia, Proletariacką, Retmańską, Saperów, Sarnią, Stawy, Straży Leśnej, Śluzową, Waryńskiego i Wiklinową.

Lokal nr 6 mieści się w Państwowej Szkole Muzycznej przy ul. Wybickiego i obejmuje ulice: Dolinkę, „Wawra” Konstantego Ramotowskiego, Legionów, Wojciecha Korczakowskiego, Wybickiego, Grzybieniową, gen. Prądzyńskiego, Pagórek, Sasankową, Ustronie, Zawilcową.

Lokal nr 7 znajduje się w Powiatowym Zarządzie Dróg przy ulicy Wojska Polskiego 54 i obejmuje ulice: Arnikową, Bagienną, Białostocką, Bluszczową, Bobrową, Chabrową, Chłopską, Dworską, Fabryczną, Golfową, Goryczkową, Groszkową, Guzią, Hurtową, Kalinową, Kolonijną, Konwaliową, Koński Rynek, Krecią, Kupiecką, Liliową, Liściastą, Magazynową, Makową, Mazurską, Miętową, Miłkową, Miłosną, Miodową, Mokrą, Obuwika, Odległą, Osadniczą, Pełnikową, Produkcyjną, Rolną, Rosiczkową, Rucianą, Rumiankową, Rysią, Rzemieślniczą, Siewną, Szlachecką, Składową, Słowackiego, Stokrotki, Storczykową, Targową, Torfową, Transportową, Usługową, Warsztatową, Widłakową, Włościańską, Wojska Polskiego, Wspólną, Wypusty, Ziemiańską, Ziołową, Żarnowską, Żeńców i Żniwną.

Lokal nr 8 mieści się w Osiedlowym Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Hożej 2 b i obejmuje ulice (dostosowany do osób niepełnosprawnych): Osiedlową i Śródmieście.

Lokal nr 9 znajduje się w Centrum Sportu i Rekreacji, przy ul. Sucharskiego 15 i obejmuje ulice (dostosowany do osób niepełnosprawnych): mjr. H. Sucharskiego i Obrońców Westerplatte.

Lokal nr 10 mieści się w Zespole Szkół Ogólnokształcących przy ul. Śródmieście 31 i obejmuje ulice (dostosowany do osób niepełnosprawnych): Chreptowicza, Jarzębinową, Karola Brzostowskiego i Licealną.

Lokal nr 11 znajduje się w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Hożej 7 i obejmuje ulice (dostosowany do osób niepełnosprawnych): Norwida.

Lokal nr 12 mieści się w Szkole Podstawowej nr 3 przy ulicy Mickiewicza 1 i obejmuje ulice (dostosowany do osób niepełnosprawnych): Kościelną i Mickiewicza.

Lokal nr 13 znajduje się w siedzibie Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. 3 Maja 49 i obejmuje ulice (dostosowany do osób niepełnosprawnych): Kilińskiego, Księdza Skorupki, Księdza Ściegiennego, Jonkajtysa, Rynek Zygmunta Augusta i Sybiraków.

Lokal nr 14 mieści się Przedszkolu nr 4 przy ul. Kilińskiego 10 a i obejmuje ulice: 3 Maja, Gęsią, Hożą, Łabędzią, Młyńską, Ogrodową, Rybacką i Sienkiewicza.

Lokal nr 15 znajduje się w budynku po byłym Gimnazjum nr 2 przy ulicy Nowomiejskiej 41 i obejmuje ulice: Jana Pawła II, Bocianią, Borki, Cichą, Cienistą, Chwalczewskiego, Derak, Orzeszkowej, Emilii Plater, Garncarską, Handlową, Dąbrowskiego, Jasną, Krętą, Kwaśną, M. Dąbrowskiej, Masztową, Mostową, Nad Nettą, Nadbrzeżną, Nadrzeczną, Sadową, Spacerową, Konarskiego, Staszica, Ukośną, Wiejską, Wierzbną, Wczasową, Wioślarską, Raginisa, Zakątek, Złotą, Żeglarską i Żywiczną.

Lokal nr 16 mieści się w budynku po byłym Gimnazjum nr 2 przy ulicy Nowomiejskiej 41 i obejmuje ulice: Agrestową, Czereśniową, Jabłoniową, Jagodową, Malinową, Mirabelki, Morelową, Nowomiejską, Porzeczkową, Śliwkową, Truskawkową, Wiśniową i Wrzosową.

Lokal nr 17 znajduje się w budynku po byłym Gimnazjum nr 2 przy ulicy Nowomiejskiej 41 i obejmuje ulice: Kopernika, Kościuszki, Łanową, Łazienną, Łąkową, Miłą, Polną, Skrajną, Słoneczną, Szkolną, Wesołą, Wilczą i Wiosenną.

Lokal nr 18 mieści się w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Rajgrodzkiej i obejmuje ulice: Głowackiego, Barwną, Bazaltową, Biwakową, Błękitną, Brunatną, Chłodną, Ciepłą, Glinki, Gołębią, Granitową, Jesienną, Kalmusową, Kamienną, Kruczą, Krzywą, Kwarcową, Lasanek, Letnią, Lisią, Lnianą, Łagodną, Łamaną, Łączną, Łopianową, Łubinową, Marmurową, Młodości, Orlą, Osadową, Ostrą, Owsianą, Pensjonatową, Perłową, Piaskową, Plantową, Plażową, Prostą, Pszenną, Ptasią, Purpurową, Raczkowską, Rajgrodzką, Rajgrodzką II, Rajgrodzką III, Rzepakową, Sitową, Skroniowską, Słowiczą, Spójną, Srebrną, Strusią, Szuwarową, Ślepsk, Tatarakową, Tęczową, Turkusową, Ukrytą, Uroczą, Wapienną, Weterynaryjną, Wiewiórczą, Willową, Wycieczkową, Zajęczą, Zakole, Zieloną, Zimową, Zygmuntowską, Żabią, Żurawią, Żwirową i Żytnią.

Lokal nr 19 znajduje się w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej przy ul. Szpitalnej 12 i obejmuje tylko szpital.

Lokal nr 20 mieście się w Podlaskim Centrum Sercowo-Naczyniowym przy ul. M. Konopnickiej i obejmuje tylko centrum sercowo-naczyniowe.


Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: 12°C Miasto: Augustów

Ciśnienie: 1030 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 1
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 2
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 3
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 4
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 5
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 6
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 7
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 8
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 9
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 10
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 11
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 12
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 13
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 14
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 15
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 16
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 17
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 18
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 19
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 20
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 21
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 22
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 23
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 24
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 1Strona nr 1
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 2Strona nr 2
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 3Strona nr 3
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 4Strona nr 4
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 5Strona nr 5
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 6Strona nr 6
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 7Strona nr 7
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 8Strona nr 8
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 9Strona nr 9
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 10Strona nr 10
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 11Strona nr 11
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 12Strona nr 12
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 13Strona nr 13
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 14Strona nr 14
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 15Strona nr 15
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 16Strona nr 16
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 17Strona nr 17
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 18Strona nr 18
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 19Strona nr 19
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 20Strona nr 20
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 21Strona nr 21
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 22Strona nr 22
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 23Strona nr 23
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 27 lute - strona 24Strona nr 24
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ewidentne naruszenie dyscypliny finansów publicznych przez naszomiastowych szkodnikówTreść komentarza: Dlaczego już wiele lat radni miejscy pozwalają burmiszczowi Mirosławowi Karolczukowi i jego zastępcy Jerzemu Filipowi Chodkiewiczowi na skrajną indolencję lub intencjonalne niegospodarne działanie dotyczące wieloletniego zaniechania wydzierżawienia np. pod gastronomię i wypożyczalnię sprzętu wodnego terenu na tzw. POSTiW-ie? Przecież powyższe zaniechanie lub celowe zaniedbanie powoduje znaczne zmniejszenie atrakcyjności i jednocześnie pogorszenie rentowności miejskiego wyciągu narciarzy wodnych w Augustowie.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 22:31Źródło komentarza: Wypadek na jeziorze w Augustowie: skuter wodny uderzył w wyciąg nart wodnychAutor komentarza: Monumentalna kładka nad Nettą vs realny rozwój AugustowaTreść komentarza: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości przyznała dofinansowanie w kwocie 129 ml zł na projekt "Pisa-Narew - szlak aktywnej turystyki wodnej", którego realizacja spowoduje powstanie infrastruktury turystycznej na szlaku wodnym Pisa-Narew i ma na celu rozwój turystyki i wzmocnienie branży turystycznej w naszym regionie. W Augustowie na razie jest cisza o kładce nad rzeką Nettą za 50 mln zł stanowiącej, poza enigmatycznym "Teraz rodzina", główne hasło wyborcze burmistrza Augustowa Mirosława Karolczuka i kohabitacji Nasze Miasto-PiS.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 20:22Źródło komentarza: Czy w tej kadencji powstanie kładka nad rzeką Nettą?Autor komentarza: Młodzieżowy Radny MiejskiTreść komentarza: Zgadzam się, że dla młodzieży najważniejsze są komfortowe warunki do nauki, indywidualne podejście i szacunek do ich potrzeb.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 19:52Źródło komentarza: Przesądzona przyszłość augustowskiej szkołyAutor komentarza: ArcymistrzTreść komentarza: Łączenie tych dwóch spraw wydaje się raczej próbą budowania emocjonalnej narracji niż rzetelną analizą sytuacji.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 19:48Źródło komentarza: Dyrektor augustowskiej szkoły zostanie wicedyrektorem innej placówki?Autor komentarza: Picerzy, pozerzy i festyniarze kohabitacji towarzystwa wzajemnej adoracji Nasze Miasto-PiSTreść komentarza: Jak to możliwe, że urzędnicy piastujący kierownicze stanowiska w samorządzie gminnym i jednocześnie decydenci likwidacji szkoły nie wiedzą, co dalej będzie z nieruchomością, jak zostanie zagospodarowany majątek komunalny? Kto wybiera takich dyletantów do piastowania najwyższych stanowisk w samorządzie? Co to za niewydarzeni fachowcy-specjaliści, którzy dość prostych spraw nie potrafią ogarnąć, w tym przypadku nie mają żadnego konkretnego planu działania przed podjęciem decyzji o likwidacji szkoły? Czy "demiurgowie" zarządzania nie rozumieją, że już na etapie podjęcia decyzji o likwidacji szkoły, trzeba mieć sprecyzowany plan działania, a nie zarządzać na zasadzie: "płyń barko moja", "jakoś to będzie", "coś się wymyśli" itd. Jak to mówił Pawlak w "Samych swoich": "...ludzie trzymajta mnie, bo nie wytrzymam...!Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Pytania o nieruchomość po szkoleAutor komentarza: ulu_bieniecTreść komentarza: Czytam to zdanie po raz setny: "Tutaj należy pokazać, że jesteśmy wrażliwi na to zapotrzebowanie społeczne, jeżeli chodzi o placówki edukacyjne." Czytam, czytam i jestem rozbity, bo sam już nie wiem, kogo w nim słyszę. Naczelniczkę gminy Jadwigę Kolędę z komedii "Wyjście awaryjne" (Bożena Dykiel)? Czy może ważniaka partyjnego Jana Winnickiego z serialu "Alternatywy 4" (Janusz Gajos). Oboje by pasowali - jakby im z ust wyjęto te słowa. Nowomowa głębokiego PRLu w starostwie trzyma się mocno.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 14:09Źródło komentarza: Pytania o nieruchomość po szkoleAutor komentarza: JSTreść komentarza: Faktycznie, podwojenie liczby zastępców to dość kontrowersyjna decyzja, szczególnie w kontekście problemów miasta.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 13:04Źródło komentarza: Przesądzona przyszłość augustowskiej szkołyAutor komentarza: JSTreść komentarza: Miasto się kurczy, ceny szaleją, a władza udaje, że jest świetnie.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 12:56Źródło komentarza: Dyrektor augustowskiej szkoły zostanie wicedyrektorem innej placówki?Autor komentarza: leśny ludekTreść komentarza: Dostają dokładnie tyle na ile pozwala ustawa i jest to uzależnione od wysokości zasiłku dla bezrobotnych. Inna sprawa że w Augustowie faktycznie wykorzystuje się CIS jako półdarmowy główny podmiot zajmujący się porządkiem… a to kompletnie wypacza ideę zatrudnienia socjalnego i jest nieuczciwą konkurencją.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 08:44Źródło komentarza: 20 tysięcy kwiatów w Augustowie. Radna pyta o koszty, trwałość i sens miejskich nasadzeńAutor komentarza: PracownikTreść komentarza: Tak zostanie przeniesione całe starostwo , bo Pawełek i Wojtek muszę jeszcze z 40 swoich ludzi zatrudnić do pracyData dodania komentarza: 26.04.2025, 06:24Źródło komentarza: Pytania o nieruchomość po szkoleAutor komentarza: Ogrody Karolczuka za 600 tys. zł vs zielony dach lokatora bazy kajakarzy za 6 mln złTreść komentarza: Czy szumi też, nomen omen widoczny tylko z lotu ptaka, zielony dach usytuowany na coraz bardziej murszejącej bazie kajakarzy za 6 mln złotych?Data dodania komentarza: 25.04.2025, 22:42Źródło komentarza: 20 tysięcy kwiatów w Augustowie. Radna pyta o koszty, trwałość i sens miejskich nasadzeńAutor komentarza: EmilkaTreść komentarza: Ludzie z CIS za cały miesiąc pracy dostają niecałe 2000 zł. to jest kpina i brak szacunku dla ich pracy jak i ludzi, że też nikt z władz tego nie widzi, co z wami? Jak myślicie jaki standard życiowy mają ci pracujący, na co ich stać? A no na nic ich nie stać bo to głodowe pieniądze.Data dodania komentarza: 25.04.2025, 20:28Źródło komentarza: 20 tysięcy kwiatów w Augustowie. Radna pyta o koszty, trwałość i sens miejskich nasadzeńAutor komentarza: POSTiW, przedszkole na Ogrodowej, szkoła na Tytoniowej itd.Treść komentarza: Jaka tam nieruchomość po szkole? Przecież to jest jakiś bardzo stary i nieocieplony budynek, w którym kiedyś może nawet była stajnia. Sprzedać, zburzyć i Augustów nadal będzie "rozwijać się" z ponaddźwiękową prędkością odzwierciedloną w gazetce pod redakcją burmiszcza Mirosława Karolczuka.Data dodania komentarza: 25.04.2025, 20:26Źródło komentarza: Pytania o nieruchomość po szkoleAutor komentarza: EmilkaTreść komentarza: Ludzie z CIS-u za całomiesięczną wypłatę dostają niecałe 2000 zł. to jest kpina i poniżenie dla tych ludzi i władze tego nie widzą. Będziecie smażyć się w piekle.Data dodania komentarza: 25.04.2025, 20:19Źródło komentarza: 20 tysięcy kwiatów w Augustowie. Radna pyta o koszty, trwałość i sens miejskich nasadzeńAutor komentarza: 20 tys. pięknych kwiatów vs 200 tys. zł drenujących augustowski miejski budżetTreść komentarza: Uważam, iż znacznie lepsze jest wydanie publicznych pieniędzy na dwadzieścia tysięcy kwiatów jednorocznych upiększających Augustów, niż ponad dwieście tysięcy złotych drenujących co roku miejski budżet Augustowa etatem drugiego zastępcy burmiszcza Mirosława Karolczuka.Data dodania komentarza: 25.04.2025, 18:38Źródło komentarza: 20 tysięcy kwiatów w Augustowie. Radna pyta o koszty, trwałość i sens miejskich nasadzeńAutor komentarza: oolooTreść komentarza: Obawiam się, że klika "Ich Miasta" załapała iż po wygranej Pana Rafała wiele się zmieni i skończy się zapewne Eldorado. Dlatego też próbować będą zapewne zawłaszczyć pewne dobra miejskie za symboliczną złotówkę. Tu bym prędzej widział paluchy Jockeya lipskiego lub Szejka naftowego. Przy okazji wyrażam skruchę za nieprzychylne słowa wobec byłego Burmistrza i Posła oraz snuję nadzieję na pewne i skuteczne reakcje zgodne z planami Premiera, ale już po zmianie w Pałacu Prezydenckim..Data dodania komentarza: 25.04.2025, 18:11Źródło komentarza: Pytania o nieruchomość po szkoleAutor komentarza: leśny ludekTreść komentarza: Nie inaczej, rozrośnie się tam osiedle.Data dodania komentarza: 25.04.2025, 16:21Źródło komentarza: Pytania o nieruchomość po szkoleAutor komentarza: JSTreść komentarza: Pani Barbara to naprawdę mega inspirująca osoba.Data dodania komentarza: 25.04.2025, 15:56Źródło komentarza: Fascynacja ukryta w piórachAutor komentarza: JKDTreść komentarza: na razie trzeba wykazać straty i sprzedać za złotówkę odpowiedniej osobieData dodania komentarza: 25.04.2025, 15:49Źródło komentarza: Wypadek na jeziorze w Augustowie: skuter wodny uderzył w wyciąg nart wodnychAutor komentarza: Ochrona konserwatorska zabytkówTreść komentarza: Oby tylko tego budynku nie spotkał smutny los podobny do zburzonego kilka lat temu przedszkola na ulicy Ogrodowej i zabytkowego budynku koszar Ułanów Krechowieckich na ulicy Tytoniowej.Data dodania komentarza: 25.04.2025, 14:34Źródło komentarza: Pytania o nieruchomość po szkole
Reklama