Andrzej Duda odwiedził Augustów (relacja video/ audio)

  • 07.07.2020, 21:10 (aktualizacja 07.07.2020, 22:15)
  • Bartosz Lipiński
Andrzej Duda odwiedził Augustów (relacja video/ audio) Przegląd Powiatowy, Dziennik Powiatowy Andrzej Duda w Augustowie
Ubiegający się o drugą kadencję prezydent Andrzej Duda odwiedził Augustów we wtorek, 7 lipca. Podczas spotkania na Rynku Zygmunta Augusta, A. Duda mówił m.in. o swojej wizji Polski i propozycjach programowych. Zapraszamy naszych Czytelników do zapoznania się z relacją z dzisiejszego wydarzenia. Poniżej opublikowaliśmy relację audio i nagranie video.

Bartosz Lipiński

Relacja audio i video ze spotkania Andrzeja Dudy z mieszkańcami Augustowa:

loadingŁaduję odtwarzacz...

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bartosz Lipiński

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Duda = Kaczyński
Duda = Kaczyński 10.07.2020, 11:06
No i Kaczyński na koniec kampanii wylazł z szafy, rutynowo poobrażał wszystkich co nie z PiSem, postraszył Niemcami i zapewnił, że wszyscy, którzy nie myślą tak jak on, to nie Polacy. Pamiętajcie przyjaciele, na chwilę przed ciszą wyborczą, że głosując na Dudę, głosujecie tak naprawdę na Kaczyńskiego. Głosujecie na chorą wizję świata starego dziada, któremu marzy się dyktatura, który mentalnie zatrzymał się w latach 60-tych XX wieku, który podzielił Polaków na lepszych i gorszych, który nienawidzi wolności i niezależności, który chce leczyć swoje chore kompleksy kosztem nas wszystkich. Nie dajcie się kupić za kawał kiełbasy, wybierajcie mądrze!!
Fantastycznie
Fantastycznie 09.07.2020, 20:06
A mały nie partyjny s. Na kogo zagłosuje? Jakas sprzeczność się stworzyła. W wyborach był za, potem na schodkach sądu. Chyba się pogubilo rudawe 🦊
Mobilizacja
Mobilizacja 08.07.2020, 09:27
Trza się zmobilizować i 12 nie głosować na budynia. Dosyć tyranii większości! Niech ta władza ma nad sobą jakąś kontrolę. Bo w przeciwnym wypadku, będzie tak samo jak u nas w mieście - zero dyskusji, buta, arogancja i dyktat jedynie słusznej opcji.
Pełna mobilizacja
Pełna mobilizacja 10.07.2020, 19:16
Jakiej "większości" ..przecież to jest mniejszość ..8 mln wyborców PiS w 34 mln państwie to większość ?
pamiętliwy
pamiętliwy 08.07.2020, 13:27
Trza się zmobilizować i głosować na Dudę. Zgadzam się, że wokoło jest pełno oszustów. Kandydat KO ma ewidentny problem z pamięcią więc pokrótce przypomnę, emerytura do 67 roku życia, sześciolatki w szkołach, podniesiony Vat, okradanie Polaków przez mafię paliwową, zamykanie dużych zakładów pracy, zgoda na wpuszczenie uchodźców zarobkowych, podpisanie kontraktu gazowego z Rosją, wspieranie rewolucji tęczowej, przekonywanie, że pieniędzy dla Polaków nich nie ma i nie będzie. buszowanie po warszawskich restauracjach i naśmiewanie przy winku i cygarach z Polski i Polaków.
Nie warto
Nie warto 08.07.2020, 20:43
Pamiętasz to, co chcesz pamiętać i lecisz tanią propagandą. Nawet mi się nie chce wymieniać, więc wrzuć sobie w google "100 afer pis" i się zapoznaj - wszystko przystępnie podane. Ale to już nawet nie o PIS chodzi - tylko o człowieka, na którego chcesz oddać głos. Jak można głosować na kogoś, kto przez 5 lat był miękką fają latającą po nocach, żeby podpisać co mu podsuną i przez te 5 lat nie zrobił nic, ale to absolutnie nic, żeby zasłużyć sobie na jakikolwiek szacunek. Nawet w PISie mają go za nic i za grosz nie szanują. Ot, zwykły długopis lichej jakości.
pamiętliwy
pamiętliwy 09.07.2020, 09:54
To nie jest propaganda, to są fakty z życia w Polsce z przed pięciu laty, które dla normalnie myślących wskazują, że jedynym słusznym i godnym kandydatem na Prezydenta RP jest ANDRZEJ DUDA.
Warto
Warto 09.07.2020, 09:45
Warto głosować na Dudę, gdyż nie wiem czy był miękką fają latającą po nocach ale wiem, że zwykły Polak od dziecka po staruszka po raz pierwszy w historii otrzymał wsparcie od rządu i Prezydenta.
nie chcemy neokomuny
nie chcemy neokomuny 09.07.2020, 11:23
Czy naprawdę warto sprzedać wolność, demokrację i przyzwoitość za tych parę złotych łapówki, tak naprawdę wyjętych z twojej, mojej i wszystkich pracujących kieszeni? Łapówki, którą nasze dzieci i wnuki będą spłacać latami? Łapówki, która z dnia na dzień jest coraz mniej warta, jak każdy pusty pieniądz wypuszczony na rynek. Każda władza, która nie ma nad sobą kontroli, wynaturza się i dąży do autorytaryzmu. Nasza obecna coraz bardziej przypomina komunę, którą jako człowiek w sile wieku pamiętam dosyć dobrze. Wszystko idzie w tym kierunku, w kwestii np. zawłaszczenia telewizji i tępej propagandy przebili komunę już po dziesięciokroć. Wiem, że niektórym lepiej się żyje z butem na twarzy i jasnym przekazem jak ma żyć i myśleć, ale zastanówcie się dobrze przed oddaniem głosu, czy naprawdę tego chcecie.
Marek
Marek 10.07.2020, 08:18
PiS nie wyjął pieniędzy z mojej kieszeni tylko z kieszeni złodziei więc się zdecyduj czy reż z Twojej. Tylko DUDA.
Wartobyć Polakiem
Wartobyć Polakiem 09.07.2020, 15:23
Tak chcemy tego , tylko DUDA.
warto być człowiekiem
warto być człowiekiem 09.07.2020, 16:28
A dlaczego warto być Polakiem? Uzasadnisz jakoś, czy tylko takie hasło? Bo kto nie z Dudą, ten nie Polakiem?? Kto myśli inaczej ten nie Polakiem?
Chcesz to chcesz, twój wybór, tylko nie narzekaj później, że ten bucik władzy trochę jednak za mocno ci buźkę deformuje.
Dawny wyborca
Dawny wyborca 08.07.2020, 08:10
Mnie najbardziej dotknął widok podnieconego burmistrza Karolczuka. Miał że sobą kosz dla prezydenta, ale nie został dopuszczony do Dudy. Apolityczny młodziak.
Duda_na_wieki
Duda_na_wieki 09.07.2020, 07:09
mylisz się.... jako jedyny dopuszczony został..... mimo że ten z drugiego urzędu przebierał nogami żeby też być dopuszczonym
Jurek
Jurek 08.07.2020, 14:13
Wow i fotki na fejsa nie strzelili, normalnie czarna rozpacz. Ha,ha,ha.
wyborca
wyborca 08.07.2020, 13:05
Ciekaw jestem na kogo zagłosują włodarze, Mirek i Filip?
Wyborca
Wyborca 08.07.2020, 18:52
Jeden z włodarzy startował w wyborach z list kojarzonych z lewica., drugi protestował na schodach augustowskiego sądu przeciw łamaniu Konstytucji przez PiS, więc obstawiam, że na Trzaskowskiego.
Kinia
Kinia 08.07.2020, 08:27
no cóż... bywa i smieszno

Pozostałe