Fatalne skutki remontu 

  • 21.03.2020, 14:30 (aktualizacja 08.04.2020, 10:45)
  • Bartosz Lipiński
Fatalne skutki remontu
Do naszej redakcji zgłosił się właściciel posesji w miejscowości Jaziewo. Zrelacjonował i przedstawił zdjęcia problemu, z którym boryka się od czasu prowadzonego remontu ulicy. Twierdzi ponadto, że ten sam kłopot mają też pozostali właściciele. Po dokonanej modernizacji drogi różnica poziomu pomiędzy jezdnią i posesją jest na tyle duża, że nie da się wjechać samochodem na swoją własność. Dotychczasowe interwencje nie dały skutku.

Bartosz Lipiński

Remont związany z utrudnieniem

Odnowiona ulica przy posesji to marzenie większości mieszkańców. Remont wcześniej często zaniedbanej drogi zwykle przynosi pozytywne konsekwencje, wpływając nie tylko na wygląd, ale przede wszystkim na funkcjonalność. Tym razem sprawa przybrała negatywny obrót. Z początkiem marca do naszej redakcji przyszedł Czytelnik z prośbą o interwencję. Przekazał nam zdjęcia oraz bardzo szczegółowo zrelacjonował problem, jakim żyją też inni mieszkańcy.

Bartosz Lipiński

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe