Naszą ideą jest przede wszystkim spełnianie stomatologicznych marzeń 

  • 23.01.2018, 05:47
  • Jolanta Wojczulis
Naszą ideą jest przede wszystkim spełnianie stomatologicznych marzeń
Rozmowa z lek. stom. Moniką Golubiewską pracującą w gabinecie stomatologicznym CORDIS przy ul. Sucharskiego 10a w Augustowie, która została doceniona przez swoich pacjentów i zdobyła miano najlepszego stomatologa w powiecie augustowskim. Wszystko to za sprawą plebiscytu „Hipokrates”.

Pani doktor gratuluję tego wyjątkowego wyróżnienia. Z pewnością jest to bardzo miłe kiedy pacjenci, którzy przecież w pani zawodzie są najważniejsi, bardzo szanują i cenią Pani pracę, czego dowodem jest wygrana w plebiscycie.

-Wiadomość o zajęciu pierwszego miejsca wśród stomatologów na terenie powiatu augustowskiego była dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Oczywiście, to bardzo miłe uczucie, kiedy zadowoleni pacjenci doceniają swojego lekarza i na niego głosują. Sadzę, że kluczem do tego sukcesu było wprowadzenie w życie naszej dewizy, że to my, lekarze jesteśmy dla pacjentów. Wszyscy moi pacjenci na bieżąco informowani są, w jaki sposób będzie przebiegało dalsze leczenie oraz jakie są dostępne nowoczesne środki znieczulające. Zapewniam, że wizyta u stomatologa nie musi kojarzyć się z bólem, a potwierdzeniem tego są mali pacjenci, którzy z uśmiechem schodzą z fotela dentystycznego.

Z pewnością ci, którzy Pani nie znają, chcieliby dowiedzieć się kim jest najlepszy stomatolog w naszym powiecie. Proszę zatem powiedzieć kilka słów o sobie jak i o Pani drodze zawodowej.

-W 2005 roku ukończyłam studia na Akademii Medycznej w Białymstoku. Pracę w zawodzie rozpoczęłam w rodzinnym gabinecie stomatologicznym CORDIS w Bargłowie Kościelnym oraz w Grajewie- gdzie pracuję do tej pory. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i rosnącym wymaganiom naszych pacjentów, w 2014 roku otworzyliśmy kolejny gabinet stomatologiczny, tym razem w Augustowie przy ul. Sucharskiego 10a wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt w tym radiowizjografię, która jest bezpiecznym sposobem obrazowania zębów przy wykorzystaniu minimalnej dawki promieniowania RTG. Ponad 13 – letnie doświadczenie zawodowe oraz udział w licznych konferencjach i szkoleniach pozwoliło mi uzyskać umiejętności w dziedzinie stomatologii ogólnej, estetycznej, chirurgii oraz protetyki. Wiele satysfakcji przynosi mi również praca z dziećmi. Wykorzystując moją bogatą wiedzę stomatologiczną pomagam moim pacjentom przywrócić piękny i zdrowy uśmiech.

Jolanta Wojczulis

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe