Podlaskie Kino Plenerowe w Augustowie

  • 03.09.2020, 12:27
  • Beata Perzanowska
Podlaskie Kino Plenerowe w Augustowie
W imieniu Marszałka Województwa Podlaskiego Artura Kosickiego i Burmistrza Miasta Augustowa Mirosława Karolczuka serdecznie zapraszamy na bezpłatne pokazy filmowe w ramach Podlaskiego Kina Plenerowego.

W sobotę 5 września na Błoniach rzeki Netty przy ul. Rybackiej będzie można obejrzeć dwa filmy: o godz. 16:00 – dla dzieci „Corgi. Psiak królowej”, a o 18:00 – dla dorosłych „Aquaman”.

Widzom udostępnione będą leżaki, ale w limitowanej ilości, więc wszelkie kocyki i maty do siedzenia będą również mile widziane.

Bezpłatne przepustki na oba seanse są dostępne w obecnej siedzibie Miejskiego Domu Kultury przy ul. Nowomiejskiej 41. – ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Podlaskie Kino Plenerowe realizuje Podlaski Instytut Kultury (PIK) w partnerstwie z Fundacją na rzecz Rozwoju Politechniki Białostockiej oraz lokalnymi ośrodkami kultury.

APK

 

Beata Perzanowska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe