Autobusy ponownie za darmo 

  • 07.07.2019, 09:57 (aktualizacja 07.07.2019, 13:11)
  • Bartosz Lipiński
Autobusy ponownie za darmo Archiwum PP
Niespodzianka dla mieszkańców Augustowa. Tak jak w ostatnich latach, w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia, pasażerowie urodzeni i zameldowani w naszym mieście będą mogli skorzystać z usług bezpłatnej komunikacji miejskiej. Tak duże udogodnienia ponownie otrzymają też posiadacze augustowskiej karty turysty, choć prowadzone statystyki jasno pokazują, że największą korzyść z darmowych przejazdów czerpią nadal augustowianie.

Bartosz Lipiński

Kolejna edycja augustowskiej karty turysty

Przed dwoma laty w sezonie letnim w Augustowie wzorem innych miast wprowadzono kartę turysty. Dzięki temu posiadający ją przyjezdny po uiszczeniu opłaty uzdrowiskowej lub miejscowej, za co najmniej trzy dni pobytu, był upoważniony do szeregu zniżek, m.in. w branży gastronomicznej i rekreacyjnej. Oprócz zachęcenia do wnoszenia wspomnianych opłat celem wprowadzenia tej karty była również promocja lokalnych przedsiębiorców, integracja środowiska branży turystycznej oraz rozwój sieci współpracy. Wydźwięk medialny wśród turystów był bardzo pozytywny. Posiadaczami karty byli m.in. kuracjusze z augustowskich sanatoriów, którzy bardzo sobie ten pomysł chwalili.

Bartosz Lipiński

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wojtek
Wojtek 09.07.2019, 18:02
Czy to prawda, że dziś z funkcji kierownika w referacie został zdegradiwany kierownik p. Adam?
Prezes
Prezes 09.07.2019, 20:20
Wojtek prawda tak i z wami wszystkimi bedzie
Z konopi....
Z konopi.... 10.07.2019, 07:51
Nie strasz, nie strasz, bo się.........
Augustowianin
Augustowianin 09.07.2019, 00:33
Sprzątanie miasta, to skomplikowana procedura.
Trzeba znać problem od podszewki, przewidywać nieprzewidywalne mieć oczy dookoła głowy. Być gdzie inni jeszcze nie zdążyli. Poprostu potrzeba specjalistów.
Gdzie oni
Gdzie oni 10.07.2019, 19:20
Przecież w urzędzie tylu specjalistow
Żal
Żal 10.07.2019, 07:52
A to z tą ekipą to niestety nie!!!
Profesor
Profesor 09.07.2019, 09:13
Tak tak. Zbieranie śmieci, trzymanie miotły, podnoszenie butelek to bardzo skąplikowane. Dojtzenue peta i wy tarcie ławki z gow...... To już doktorat potrzebny
Augustowianin
Augustowianin 09.07.2019, 20:35
Do organizacji i planowania na pewno...
Augustowiak
Augustowiak 06.07.2019, 13:36
Panie prezesie Niecka,od kiedy w końcu pojadą autobusy ulicą Arnikową i przez Wypusty,tam też mieszkają ludzie,a komunikacja miejska jest dla mieszkańców miasta.
ja
ja 07.07.2019, 10:20
burmistrza pytaj. to on decyduje
miriam
miriam 08.07.2019, 07:26
On jedynie podpisuje ...
Najmniejsza Marionetka
Najmniejsza Marionetka 07.07.2019, 12:22
Nie on nie on
Do roboty
Do roboty 09.07.2019, 15:39
Burmistrz decyduje o tym . Słabo wiecie. Nic nie wiecie. Augustów od początku lipca tonie w smieciach. Dramat . Przejdźcie się po bulwarach . Burmistrzu czas sprzątnąć !
Klining
Klining 10.07.2019, 21:49
Ciekawe czy w domu ma jak w mieście
Wstyd!!!!
Wstyd!!!! 09.07.2019, 18:00
Ileż można prosić, ludzie czy to łaska aby w mieście było czysto????????
Prezesik
Prezesik 05.07.2019, 22:09
Proszę posprzątać miasto a później wozić turystów
😂
😂 07.07.2019, 12:32
Proponuję wozić turystów w ciemnych okularach👍
Jak dbasz tak masz
Jak dbasz tak masz 06.07.2019, 16:37
Weź i sprząta jak dobrzy pracownicy odchodzą.
Ratuj się kto może
Ratuj się kto może 07.07.2019, 12:23
Czy to prawda, że odszedł kolejny pracownik z urzędu?
Krawczyk
Krawczyk 09.07.2019, 00:20
Nie z urzędu.
Poszli
Poszli 09.07.2019, 15:35
I z urzedu i że spółki.
Ciekawska
Ciekawska 05.07.2019, 18:10
Bogata firma Necko .....a na sprzątanie nie ma kasy ....od polityka !

Pozostałe