Uroczystość szkolna odbyła się na boisku szkolnym. Anna Sus -Cilulko, dyrektor I LO w Augustowie przywitała uczniów i nauczycieli. Potem przyszedł czas na krótkie podsumowanie minionego roku szkolnego, a ten dla szkoły był bardzo udany.
-Nie ma w tym roku w naszej szkole sierpniowych egzaminów poprawkowych. 148 uczniów zdobyło świadectwa z czerwonym paskiem, a 100 uzyskało średnią powyżej 5,00 -mówiła pani dyrektor podczas uroczystości. -To był bardzo dobry rok. Cieszymy się z tego wszyscy. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzę wspaniałych, przede wszystkim bezpiecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu.

Napisz komentarz
Komentarze