Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Korowód wyborczy czas zacząć 

Korowód wyborczy czas zacząć
Choć do wyborów samorządowych pozostało jeszcze osiem miesięcy, to już dziś giełda potencjalnych kandydatów do funkcji burmistrza wypełnia się nazwiskami. Jeszcze nikt oficjalnie nie potwierdził swego startu, ale można zakładać, że jest kilku pewniaków do walki o to stanowisko. Proponujemy naszym Czytelnikom zabawę, której nie można utożsamiać z sondażem poparcia. Zachęcamy jednak do oddania głosu w naszym plebiscycie.

Kiedy pytamy niektóre osoby z przygotowanej przez nas listy czy zamierzają kandydować w nadchodzących wyborach najczęściej pada odpowiedź: „Jest jeszcze za wcześnie na takie deklaracje”. To zrozumiała taktyka, aby nie zapeszyć i w odpowiednim momencie zaskoczyć opinię publiczną własną kandydaturą. Każdy ma swój indywidualny pomysł na kampanię i należy uszanować przyjętą strategię. Pamiętajmy jednak, że np. w Stanach Zjednoczonych prawybory mające wyłonić kandydatów do ostatecznego starcia o prezydenturę trwają pół roku i rozpoczynają się na około dziewięć miesięcy przed wyborami. Dlatego podjęta przez nas inicjatywa wcale nie jest przedwczesna czy nieuzasadniona. Zwłaszcza, że sytuacja wokół magistratu zmienia się obecnie jak w kalejdoskopie.

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza
Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (41)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kandydat
kandydat 15.03.2018, 07:43
Pomocy !!!! Głosujcie na mnie bo mnie i mojej rodzinie już sił brakuje!!!!
Wolność
Wolność 12.03.2018, 22:46
Tylko Pani Piasecka może uratować Augustów z ronk NM i Pis.
ap
ap 11.03.2018, 06:41
Ale głosują z rodzinami na siebie.Wyścig szczurów do koryta.Będą zwycięzcami ale tylko tej sondy bo tu można głosować kilkadziesiąt razy.Lider od stoku narciarskiego na wysypisku myśli ze ludzie już zapomnieli o marazmie i zastoju za jego kadencji.
wyborca
wyborca 12.03.2018, 13:14
Niedługo zagłosują na siebie więcej razy niż jest mieszkańców Augustowa.!!!
Moralność pani Dulskuej
Moralność pani Dulskuej 11.03.2018, 13:56
Ten to byl porządny jak rządzili z p. Izą hahaha
Bun
Bun 11.03.2018, 13:02
Najlepsze czasy za P. Kazia!
Ale najwiekszyi nasolidniejsz elektorat nie siedzi przed komputerem . To on zadecyduje kto wygra! Kogo poprze wielebny !
Gyh
Gyh 9.03.2018, 16:09
Robią kampanię dla karolczuka. Dobrze za ludzie wiedzą jakim byl.... Fachowcem.
Nemo
Nemo 8.03.2018, 21:47
Pan Spaliniarz na burmistrza : wolontariusz sponsor spółek miejskich mecenas dobroczynności etc etc.
Filipek
Filipek 8.03.2018, 17:10
Filipek Filipek filieeeeeeeeeek
Skoczek Filip
Skoczek Filip 12.03.2018, 10:50
Filipek to sprytna sztuka. Za plecami Dobka. się chowa. Na Spaliniarza wszystkie pomyje lecą. Filipek zaś pilnie patrzy gdzie by tu można wstęgę przeciąć lub na wizję wejść. Ja można to i do burmistrza się wkręci i przylepi doskładania wieńca a za dni kilka konferencyjkę urządzi z podłapanego tematu który burmistrz już opracowuje i tak sobie skacze.
Dobek
Dobek 8.03.2018, 16:56
Brak jednego stanowiska. Dlaczego nie dodali magnat paliwowego vel wolontariusza
niezła gospodyni
niezła gospodyni 8.03.2018, 13:44
Na szczęście dobry gospodarz po przegranych wyborach w 2014 roku wycofał się z polityki.
bau
bau 9.03.2018, 10:42
oby nie wracał, niech siedzi w SM
gosposia
gosposia 9.03.2018, 09:57
Po sromotnie przegranych wyborach, kojarzony z SLD Kazimierz Kożuchowski, przestanie być burmistrzem. Według wstępnych danych Wojciech Walulik, – 4504, Leszek Cieślik - 2968. Trzecie, już niepremiowane udziałem w dogrywce miejsce zajął Dariusz Szkiłądź z PiS – 2239, a Kazimierz Kożuchowski otrzymał jedynie 916 wskazań.
Den
Den 8.03.2018, 11:25
W poprzednich wyborach wylansowano nową twarz Walulika i Nasze Miasto i czym się to skończyło, kłótniami, podsłuchami rozgardiaszem i propagandą jak za PRL-u ale mieszkańcy niech niech dalej eksperymentuja
a czy z pożytkiem dla miasta i dla mieszkańców to zobaczymy
hendryk
hendryk 8.03.2018, 14:21
no ekipa NM dopóki burmistrz lap nie wyciagna do kobiet to bardzo dobrze dzialala. niestety od wladzy poprzewracalo sie w glowie dla wojtka i niestety mamy co mamy...
Stary pesel
Stary pesel 8.03.2018, 21:52
Nm macie co macie bo nie dorośliście do funkcji spolecznych.
Wyborca
Wyborca 8.03.2018, 16:54
Nm dobrze działa? ???? " chyba we własnych interrsach bo na pewno nie w mieście.
Lalek
Lalek 9.03.2018, 07:37
Skupili sie przez 3 lata na roszadach personalnych to nie mieli czasu na problemy miasta. Sekretarz miasta w wywiadzie sama przyznala, ze do objecia funkcji namowila ja zona burmistrza. TKM.
Qwinto
Qwinto 8.03.2018, 21:56
Stworzyli sieć powiązań rodzinno towarzysko biznesowych dziwię się że jeszcze mają mandaty radnych po tym co zostało ujawnione na portalu przez ludzi
Moralność pani Dulskiej
Moralność pani Dulskiej 11.03.2018, 13:59
Im wolno. Innych każą tropći redakcji i blokować komentarze. Takie sprawiwdliwr i moralne ugrupowanie
Ełczanin
Ełczanin 8.03.2018, 22:29
Przez jednego trolla z Ełku pod różnymi nickami te same kłamstwa Haha
Robi
Robi 8.03.2018, 16:29
No ale to NM go wylansowalo (zreszta ku zdziwieniu wielu osob ktore go znaly jako dyrektora szkoly), wiec tez ponosi odpowiedzialnosc - za caloksztalt. Trzeba wiedziec kogo sie bierze, zasiegnac jezyka, a nie brac lapanki.
Do Robi
Do Robi 8.03.2018, 21:36
Do: Robi
Czyli sugerujesz, że nasz nr 1 miał już taki problem jak był dyrektorem szkoły?
Robi
Robi 9.03.2018, 07:27
Jaki "taki"? Chodzi raczej o sposób zarządzania. Dobry PR ponad wszystko.
nie NM
nie NM 8.03.2018, 16:28
Wyszło niestety cwaniactwo radnych NM ! Wybrali sobie burmistrza ktorym mogli sterowac i wszystko bylo ok zanim woda sodowa mu do glowy nie uderzyla (odznaka zlota od prezydenta RP, wizyty i obiecanki pana wiceministra z suwalk, garniturki sponsorowane, wianuszek urzedniczek ). A może ktos mu uswiadomil że jest marionetką, zabawka w rekach radnych NM. Trzeba bylo wybrac madrego czlowieka co ma jakies osiagniecia wiedze merytoryczna , co by przystopowal mlodziecze nie koniecznie madre pomysly radnych NM to by gwarantowalo sukces.
A tak kompromitacja i wstyd. Razem szliscie do vwyborow razem ponieście konsekwencje !
Ben
Ben 8.03.2018, 21:41
Na szczęście NM to nie partia typu wodzowskiego jak PiS czy PO, ale ruch społeczny, drużyna, gdzie nie trzeba podpisywać lojalek i wciskać guziki tak jak wódz powie. Swoją drogą ciekawi mnie jakie pomysły radnych NM byś przystopował? Dawaj...
Sis
Sis 9.03.2018, 08:24
Faktycznie partią nie jest Ale wódz Dobkowski jest
Miron
Miron 8.03.2018, 21:22
Zatem należy wybrać tego kto mu uświadomił że jest manipulowany przez NM. To widocznie jest mądry i silny człowiek.
Kinga
Kinga 12.03.2018, 10:00
Kogo masz na myśli Miron? Kto jest tym który zdemaskował działania manipulacyjne NM? Zgłoś jego kandydaturę. NA BURMISTRZA
ll
ll 11.03.2018, 17:55
Pana Rowerzystę?
Mozil
Mozil 12.03.2018, 10:23
Rowerzysta to uświadamia Wojtka tylko w takim zakresie jak to tylko jemu samemu posłużyć. Wszyscy w urzędzie wiemy u kogo w gabinecie w um jeszcze do niedawna przesiadywał.
Asdghjkl
Asdghjkl 12.03.2018, 16:24
A ja nie wiem. Kto to ten rowerzysta?
qwf
qwf 11.03.2018, 18:46
Litości! Tylko nie pisowca, bo zaraz same zakazy będą. Zkakaz handlu, zakaz picia pod chmurką, itd. Oni zdatni tylko do rozwoju Polski pomnikowej, akademijnej, apelowej, wiązankowej. Tylko uroczystości i apele, wychwalanie kaczorka i na tym koniec.
onyx
onyx 8.03.2018, 10:32
poproszę o następną listę
ja
ja 8.03.2018, 10:31
A może jakaś nowa twarz przydałaby się. Wszyscy kandydaci z listy mieli już swoją świetność...
pinokio
pinokio 7.03.2018, 06:13
Nikt wam nie zrobi tyle co dobry gopodarz obieca:stok narciarski na wysypisku czy wieżowiec nad Neckiem..!!!
Bob
Bob 8.03.2018, 21:24
Odczep się od człowieka. Nudzisz poza tym
bau