Baza powstanie. Burmistrz podpisał umowę

Baza powstanie. Burmistrz podpisał umowę
Wiadomość z ostatniej chwili. Dzisiaj, 10 stycznia, Wojciech Walulik burmistrz Augustowa podpisał umowę z wykonawcą na budowę bazy dla kajakarzy w Augustowie.

Przypomnijmy, że mimo, że w ubiegłym roku firma Bronisława Kotwicy i jego żony wygrała przetarg na budowę bazy, to w wytyczonym czasie umowa z wykonawcą nie została podpisana. Augustowianie zaczęli się zastanawiać czy zatem budowa bazy nie stoi pod znakiem zapytania. Jeszcze wczoraj burmistrz na pytanie co będzie z bazą nie chciał tego komentować. Dzisiaj (10 stycznia) zgodnie z obietnicą poinformował nas, że umowę z panem Bronisławem Kotwicą podpisał i, że będziemy mieli w Augustowie okazałą, nowoczesną bazę dla kajakarzy.

- Wiele pokoleń moich kolegów czekało na tę chwilę i w końcu po 47 latach doczekaliśmy się budowy bazy –podsumował burmistrz.

 

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pytajnik
Pytajnik Wczoraj, 22:54

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

dociekliwy
dociekliwy 11.01.2018, 13:09
Ciekawe dlaczego burmistrz tyle zwlekał z podpisaniem umowy...
Może redakcja o to spyta
Skoro tak zależało mu na czasie, a przetarg został rozstrzygnięty i nie trzeba było nic ustalać, to czemu tyle czasu myślał?
A może z kimś pertraktował?
O czym?
Warto spytać?
Do pani dociekliwej
Do pani dociekliwej 13.01.2018, 18:46
Redakcja to może i spyta. Miej świadomość ze cie przełożony spyta dlaczego piszesz w godzinach pracy. Jak jesteś taka dociekliwa ( tak tak to ona nie on) to idź i zapyraj a nie starym zwyczajem chcesz zeby za ciebie ktoś robotę zrobil.
Marecki
Marecki 11.01.2018, 16:56
Teraz z prawnikiem "15%" to tylko można się domyślić...
Ciekawe gdzie się podziała gazetka urzędu co była do skrzynek roznoszona co kwartał, nagle nowy prawnik i pani od promocji i po gazecie nie widu ni słychu
Rotator
Rotator 11.01.2018, 15:49
Cena 3-krotnie przekraczająca wycenę tej inwestycji przez Miasto. Jeżeli pan Kotwica nie obniżył „swojej ceny” to też nie wiem po co zwlekał (moim zdaniem powinien rozpisać nowy przetarg).
Ale, jak widać na układy nie ma rady.
Najbardziej zabawne w tym wszystkim jest to, że szukając oszczędności rozwiązali straż miejską bo nic nie robią, zwolnili część pracowników oświaty bo niepotrzebni, połączyli dwie szkoły, co spowodowało niezły bajzel, a przepłacają za bazę kajakową.
aug.
aug. 2 dni temu, 10:11
Rodzinka w komplecie tyle na temat układów.
Chudy
Chudy 12.01.2018, 07:33
Cena adekwatna do roboty jaką trzeba wykonać... To że urzędnikowi z tabelek wyszło 2 mln nie znaczy że ktoś się tego podejmie... Wszystkie przetargi wychodzą drożej od wyceny urzędasow bo ci żyją w jakiejś innej rzeczywistości
Zzz
Zzz 13.01.2018, 20:36
Ciekawy urzednik jak z tabeli mu wyszly bzdury. Gdzie to taki siedzi? A potem się dziwią ze są zwolnienia i zmiany
Fhju
Fhju 13.01.2018, 23:57
To chyba raczej już po zmianie wyselekcjonowany urzednik !
Obserwator
Obserwator 12.01.2018, 19:02
2 mln a 5 mln to jest gigantyczna rożnica! Na wszystkim obecnie w Augustowie robi się oszczednosci lnie rozumiem wiec tej rozrzutnosci. Uważam że wszystko powinno być porzadnie wybudowane wiec super sprawa że baza dla kajakarzy bedzie nie taka jak budowane sa ulice mieszkancom miasta - przyszlym wyborcom. Nie wiem czy stac nas na tak droga inwestycje jak ratusz wyglada jak kurnik !
Pajh
Pajh 12.01.2018, 16:54
Baza dla kajakarzy wypasiona a drogi dla mieszkancow po taniości.
Czy to ze wzgledu na wykonawce ?
dociekliwy
dociekliwy 12.01.2018, 13:50
No ale podobno wszystkich niekompetentnych urzednikow juz sie pozbyto i pozyskano same gwiazdy.
Tomek
Tomek 11.01.2018, 09:31
Brawo! Po tylu latach godne warunki dla rozwoju kajakarstwa i sportów wodnych
Fizjolog
Fizjolog 13.01.2018, 09:04
Jeszcze kilku zostalo którzy chodzą w samopas. Wspólne kawy. Wspólne posiłki. Wspólne niepoprawne decyzje. Nadzieja w tym ze bazę odbierze ta pani całkowicie wykonczoną a nie z brakami jak np. Ulice.
Urolog
Urolog 13.01.2018, 17:15
Prawda. Riozgonic towarzystwo. Kazdy do swohego pokoju i odpowiedniej toalety
Nie urolog
Nie urolog Wczoraj, 23:52
Pani z pięterka tak wszystko widzi? Czy podgląda?
Bob budowniczy
Bob budowniczy 10.01.2018, 20:52