Burmistrz tłumaczy odwołanie zastępcy (video)

Burmistrz tłumaczy odwołanie zastępcy (video) Kamienny wyraz twarzy przy uścisku ręki M. Karolczuka i W. Walulika po przemówieniu byłego zastępcy burmistrza.
Odwołanie ze stanowiska byłego wiceburmistrza Mirosława Karolczuka wywołało powszechne zdziwienie, a nawet niedowierzanie. M. Karolczuk pojawił się na sesji rady miasta z 22 listopada, aby podsumować okres urzędowania oraz podziękować radnym i urzędnikom za współpracę.

Radni nie tylko wyrazili wdzięczność byłemu zastępcy burmistrza za jego pracę, ale dopytywali też włodarza miasta o bliżej nieznane powody jego decyzji. Wojciech Walulik kontynuuje przyjętą niedawno strategię i stara się być powściągliwy udzielając odpowiedzi na niektóre pytania samorządowców. Tłumaczenie, jakie były powody odwołania M. Karolczuka można uznać za mało satysfakcjonujące i wyczerpujące. Poniżej publikujemy materiał video z ostatniej sesji.

Burmistrz odpowiada radnemu nt. przyczyn odwołania M. Karolczuka:

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jagna
jagna 29.11.2017, 19:52
Czyli wyjaśnienia brak. Polecam wszsytkim przesluchać nagranie całej sesji. Wygląda to już trochę na ustawkę Waliluka i mocnych tego świata żeby przejąć miasto takimi metodami.
Burmistrzu, dość już tego wstydu
Wyborca
Wyborca 25.11.2017, 14:55
Przesluchałam obrady z dwoch ostatnich sesji i tak szczerze rozczarowała mnie ekipa i burmistrz. Nie to obiecywaliście w kampanii! Razem szliście do wyborów i razem ponosicie odpowiedzialność. Radni i obsluga prawna urzedu kontra CBA porażka ! Myślę że zdecydowanie nie macie takich kompetencji by stanowić nowe prawo!
Mateo
Mateo 25.11.2017, 16:55
Jak widac rada miasta Augustów popiera łamanie prawa. Głosuje za skarbnikiem ktory ewidentnie złamał prawo. Na szczęście są inne organy które się tym zajmą. Wstyd na całą Polskę. Radni popierają bezprawie i chcą rządzić miastem. Wdtyd i hańba
Wyborca
Wyborca 25.11.2017, 15:28
To innych nagrań słuchalismy
Mateo
Mateo 25.11.2017, 16:58
Z nagrań wynika jak to Filipek chce zrobić glupca z burmistrza a sam na glupca wychodzi.
Rotator
Rotator 25.11.2017, 21:27
Prawda
fredek
fredek 24.11.2017, 19:13
Wszystko się składa w całość... Super kierownik oświaty zaczął swoją kampanię i razem z ministrem od parasolki rozgrywają biednego WW... tylko co mu zostanie jak już nie będzie im potrzebny i wtedy kto mu pomoże. zawsze trzeba mieć minimum honoru i własnego zdania ....
jagna
jagna 29.11.2017, 19:52
I to jest chyba najtrafniejsza diagnoza w tych całych dyskusjach!
Walikonik
Walikonik 24.11.2017, 17:18
Ma facet tupet!
Odwołuje wiceburmistrza i nie raczy wskazać powodów? Nam należy się prawda! To nie jest rezygnacja z niańki do dziecka, tylko poważna decyzja na urzędzie. Mieszkańcy mają prawo uzyskać wyjaśnienia, haloooo....
Ma rację ten głos z sali na zakończenie filmu: "ale odpowiedzi nie było.."
Co ten człowiek sobie myśli? Jest carem?
Rotator
Rotator 24.11.2017, 23:54
Prześledź wypowiedzi Pana Chodkiewicza z ostatnich tygodni na temat Burmistrza i zrozumiesz powody odwołania. Ja się dziwię, że czekał, a nie odwołał od razu po „trudnym” rozstaniu z Naszym Miastem.


Zoltan
Zoltan 24.11.2017, 14:04
Może wreszcie wszyscy przejrzą na na oczy, jak postępuje burmistrz.
Szok !
ja
ja 24.11.2017, 08:29
ja jako głosująca na Pana Burmistrza czuję się obrażona takim sposobem odpowiedzi. Ja nie pytam dlaczego podejmuje jakieś swoje prywatne decyzje, pytam o to dlaczego odwołał człowieka z uwagi na którego ja na niego zagłosowałam
Wyborca
Wyborca 24.11.2017, 12:41
A ja jako glosujaca na pana burmustrza popieram taką odpowiedź i decyzje. I bardzo dużo mieszkańców jestest dumnych z Niego. A ci dwoje lub troje radnych którzy piszą na tym forum niech lepiej przyjrzą się przedszkolu przewodniczącego i stacji paliw.
Mysleiniewierze
Mysleiniewierze 25.11.2017, 18:18
To może Ty jesteś w stanie wyjaśnić dlaczego podjął taką decyzję?
dgub
dgub 25.11.2017, 06:37
Dumni to mieszkańcy będą wtedy jak się pan burmistrz oczyści z zarzutów w prokuraturze lub przed sądem
Trutka
Trutka 25.11.2017, 01:56
Ale wybierając nafciarza każdy wiedział ze to nafciarz, wybierając Burmistrza myślałam ze to tez taki wlasnie człowiek, zespołowy jak grupa na w-f i wierzący, tymczasem zawraca w druga stronę i w dodatku brak mu cywilnej odwagi aby konkretnie odpowiedzieć! Raczej Ty brzmisz mi nieobiektywnie
Kończwaść
Kończwaść 23.11.2017, 20:25
Chyba musi burmistrz zbierać energię, bo zaraz przyjdzie mu się tłumaczyć z działania na niekorzyść gminy.
smutny
smutny 23.11.2017, 20:20
O.M.G

Pozostałe