Cenne krążki z Ciechanowa

Cenne krążki z Ciechanowa
Kolejne medale na koncie zawodników z Augustowskiego Klubu Karate Kyokushin. Tym razem podopieczni Waldemara Matyki dobrze spisali się podczas VII Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów.

Zawody rozegrano w sobotę, 7 października, wzięło w nich udział 232 zawodników z 24 klubów z Polski. Augustowski Klub Karate Kyokushin reprezentowali Jakub Tomkiewicz, Szymon Zawadzki, Szymon Służała i Szymon Milanowski. Trzech z nich stanęło na podium. Pierwsze miejsce w kategorii juniorzy (2001-2000-1999) do 65 kg wywalczył Jakub Tomkiewicz. Na najwyższym stopniu podium stanął też kolega Jakuba Szymon Zawadzki w kat. dzieci młodsze (chłopcy 2009-2008) do 30 kg. Ze srebrnym medalem w kategorii dzieci (chłopcy 2007-2006) do 40 kg z turnieju wrócił zaś Szymon Służała. Szymon Milanowski mimo, że tym razem nie stanął na podium, zdobył kolejne cenne doświadczenie.

Augustowscy karatecy w najbliższym czasie pojadą walczyć o kolejne medale na zawody do Ostródy.

 -Starty w ogólnopolskich turniejach są doskonałą rozgrzewką i zdobywaniem doświadczeń przed czekającymi ich najważniejszymi zawodami w tym sezonie, czyli Mistrzostwami Polski i Pucharem Polski –informuje sensei Waldemar Matyka z  Augustowskiego Klubu Karate Kyokushin.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe