Dostawa gazu
Dostawa gazu
Dostawa gazu

Start Augustowskiej Ligi Piłki Siatkowej

Start Augustowskiej Ligi Piłki Siatkowej
Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie zaprasza na Augustowską Ligę Piłki Siatkowej 2017/18. Ligowe rozgrywki jak co roku prowadzone będą w piątki w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4.

Początek meczy o godz. 19.00.  Już w najbliższy piątek, 6 października, na inaugurację nowego sezonurozegrany zostanie Turniej Jednego Seta. Pierwsza ligowa kolejka zaplanowana jest na 13 października.W rozgrywkach mogą brać udział drużyny szkolne, zakładowe lub amatorskie. Swój udział w rozgrywkach zgłosiły ekipy m.in. z ACE, stoczni jachtowej Ślepsk, stali uczestniczy z Różanegostoku, dwie drużyny z Lipska i inne zespoły z Augustowa. 

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Mecze odbywać się będą równolegle na dwóch boiskach. Rozgrywki prowadzone będą systemem każdy z każdym w rundzie jesiennej i druga seria meczy w rundzie rewanżowej, która rozpocznie się na początku stycznia. Zespoły w trakcie meczu rozgrywają po trzy sety 25 punktów, gdzie za każdy wygrany set przyznawany jest punkt do klasyfikacji ligowej. Mistrzem ALPS zostanie zespół, który wywalczy najwięcej punktów w całym sezonie.

Zapraszamy sympatyków siatkówki na piątkowe rozgrywki.

CSiR

 

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe