Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Dzień Przedszkolaka 2017 (galeria zdjęć)

Dzień Przedszkolaka 2017 (galeria zdjęć)
Przed kilkoma dniami odbył się w Augustowie nietypowy koncert. Scenę w auli Augustowskiego Centrum Edukacyjnego opanowały dzieci z augustowskich przedszkoli, a ich występ artystyczny nawiązywał do Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka, przypadającego na 20 września. Koncert, który zgromadził liczną widownię, rodziców dzieci i opiekunów z przedszkola, prowadziły siostra Małgorzata Bauer i Joanna Ostapowicz. Organizatorem uroczystości było przedszkole Sióstr Urszulanek w Augustowie.

20 września w ramach Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka, odbył się już II Festiwal Przedszkolaka w Augustowie. Impreza zorganizowana była z inicjatywy Przedszkola Sióstr Urszulanek SJK w Augustowie. Podobnie jak przed rokiem zaproszenia kierowane były do placówek publicznych i niepublicznych naszego miasta. W tym roku udział zgłosiło 9 przedszkoli: Przedszkole Sióstr Urszulanek SJK; Przedszkole nr. 2; Przedszkole nr. 3; Przedszkole nr. 4; Przedszkole nr. 6; Przedszkole Bajkowe Stacyjkowo; Przedszkole Let's Talk; Przedszkole Beniamin; Przedszkole U Kubusia Puchatka. Festiwal był bogaty we wspólną zabawę i śpiewanie. Każde przedszkole zaprezentowało swój program: ułożony przez siebie krótki wiersz o przedszkolu, zabawę ruchową dla wszystkich oraz dwie piosenki. Całość "ubrana" była w "podróż po augustowskich przedszkolach" przy tekście wiersza Tuwima "Lokomotywa" i znanej piosence "Jedzie pociąg " z małą modyfikacją tekstu (jedzie pociąg z daleka, na nikogo nie czeka, konduktorze łaskawy zawieź nas do ZABAWY. Łatwo, łatwo to będzie, dużo dzieci jest wszędzie) oraz piosence "Dzień przedszkolaka jest właśnie dzisiaj".

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Galeria zdjęć z uroczystości cz. I (link):

http://www.dziennikpowiatowy.pl/galeria/327,dzien-przedszkolaka-2017-cz-i

Galeria zdjęć z uroczystości cz. II (link):

http://www.dziennikpowiatowy.pl/galeria/328,dzien-przedszkolaka-2017-cz-ii

Galeria zdjęć z uroczystości cz. III (link):

http://www.dziennikpowiatowy.pl/galeria/329,dzien-przedszkolaka-2017-cz-iii

Galeria zdjęć z uroczystości cz. IV (link):

http://www.dziennikpowiatowy.pl/galeria/330,dzien-przedszkolaka-2017-cz-iv

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe