Praca w BAT
Praca w BAT
Praca w BAT

Goła Zośka, Rasputin i car

Goła Zośka, Rasputin i car
Już w czwartek ukaże się jubileuszowy „Przegląd Powiatowy”. Nasze miasto obchodzi właśnie 460 urodziny. Ładny wiek. Zebraliśmy dla Was trochę smaczków z historii Augustowa. Kto pamięta Polkę Racicką? Kto zna takie nazwiska jak Piotr Chalicki, Antoniewicz, czarna postać -Jan Szostak? Tym ludziom, ale także Napoleonowi, carom, papieżowi i wielu innym poświęcamy to wydanie „Przeglądu Powiatowego”. Przypominamy też postacie z najnowszej historii Augustowa. Publikujemy sylwetki wszystkich burmistrzów i przewodniczących rady miejskiej. Wszyscy żyją i zgodzili się na krótkie wypowiedzi dla nas.

Zdecydowanie warto przeczytać.

Odzież robocza
Odzież robocza
Odzież robocza

Z całą pewnością wielu z naszych czytelników ma wiele innych ciekawych informacji na temat wydarzeń z historii Augustowa. Dzwońcie i piszcie do nas, chcemy publikować wszelkie wspomnienia.

W najnowszą historię naszego miasta wpisuje się mydlana opera, której bohaterką jest Mariola Brygida Karpińska. Wprawdzie nastąpił oczekiwany przez nauczycieli zwrot akcji, nie oznacza to jeszcze zakończenia „telenoweli”. Najnowszy odcinek publikujemy w tym numerze naszego tygodnika.

Dlaczego niektóre ulice będą budowane wcześniej, a inne muszą poczekać? Radni dyskutowali o tym problemie, co o tym myślą mieszkańcy, piszemy w artykule „Ulice czekają w kolejce”.

Już w najbliższy weekend będzie sporo imprez z okazji Dni Augustowa. Gdzie, co, kiedy? Znajdziesz na naszych łamach.

Przypominam, że nie wszystkie teksty opublikujemy w internecie. Zachęcam do zakupienia „Przeglądu Powiatowego” w kiosku.

Zapraszam do lektury

Krzysztof Przekop

Redaktor naczelny

 

 

 

Krzysztof Przekop
Podziel się:
 

Pozostałe