Luksusowe wakacje na Mazurach

  • 30.05.2018, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Luksusowe wakacje na Mazurach
Do niedawna Polacy chcąc zaznać luksusu na wakacjach decydowali się na wyjazdy zagraniczne. Popularność zyskały wyjazdy all inclusive, które dawały możliwość wypoczynku w luksusowym otoczeniu z zapewnionymi atrakcjami, wyżywieniem i dodatkowymi wycieczkami. Jednak widać zmiany w preferencjach urlopowych rodaków, którzy stopniowo przekonują się do miejscowych resortów, których z roku na rok powstaje coraz więcej. Nie odstają one w żaden sposób od zagranicznych hoteli i ośrodków, a niejednokrotnie przewyższają je lokalnymi atrakcjami i pasją właścicieli. Jak w takim razie wybrać miejsce, które będzie spełniać wszystkie nasze oczekiwania odnośnie wyjątkowego urlopu?

Przede wszystkim wybierzmy interesujące nas miejsce. Wszędzie tam, gdzie są ciekawe atrakcje i zabytki będzie dużo turystów - to jest oczywiste. Jednak to właśnie te miejsca są dla nas zawsze najbardziej interesujące. Trzeba zatem znaleźć złoty środek, który pozwoli nam na wyjazd w miejsce atrakcyjne turystycznie, a jednocześnie dające nam możliwość relaksu w komfortowym i prywatnym miejscu. Jeśli zdecydujemy się na wyjazd na Mazury, najlepszym miejscem będzie Masuria Arte - hotel Spa na Mazurach z prywatną plażą i jeziorem. To miejsce niedostępne dla osób z zewnątrz, dzięki czemu Goście mogą cieszyć się ciszą i spokojem o każdej porze roku.

Wakacje na Mazurach

Wyjeżdżając na Mazury zazwyczaj mamy w planach relaks na łódce lub na plaży. Niestety w przypadku tej okolicy trudno jest się zrelaksować w spokoju, ponieważ większość terenów Pojezierza Mazurskiego cieszy się ogromną popularnością wśród rodzin, nastolatków i wielbicieli żeglugi. Dlatego rozwiązanie pozwalające na odpoczynek w komfortowych apartamentach nad prywatnym jeziorem jest tak kuszące. Masuria Arte oferuje szesnaście apartamentów o różnych układach i wielkościach, które umieszczone są w osobnych domkach lub nowoczesnym dworze. Zostały urządzone w nowoczesnym stylu nawiązującym do tradycyjnych polskich dworów: z wieloma elementami drewnianymi, pięknymi żyrandolami i widokiem na Jezioro Stackie. Masuria Arte oferuje także jedno z najnowocześniejszych Spa na Mazurach, które oferuje najwyższej klasy zabiegi. Dzięki temu urlop będzie prawdziwie luksusowy i pomoże nam w regeneracji ciała oraz ducha przed powrotem do codzienności.

Piękna okolica

Masuria Arte położona jest blisko Kalinowa, w niedalekiej odległości od Ełku i Augustowa - dwóch niezwykle popularnych wakacyjnych miejsc docelowych na Mazurach. Dzięki temu możemy mieć pewność, że podczas wyjazdu nie będziemy się nudzić, ponieważ nawet jeśli już wykorzystamy wszystkie atrakcje dostępne na terenie Masuria Arte, możemy udać się na wycieczkę po pięknej okolicy. Zwiedzanie będzie świetnym pomysłem dla osób, które szybko nudzą się leżeniem i opalaniem na plaży. W hotelu można wynająć kabriolet, dzięki czemu każda wycieczka - bez względu na jej trasę i cel - będzie nie tylko wygodna ale też wyjątkowo przyjemna. Warto skorzystać także z innych udogodnień dostępnych w Hotelu Spa Masuria Arte, takich jak na przykład wyposażenie i sprzęt do sportów wodnych.

Pełnia wypoczynku przez cały rok

Wyjazd na Mazury wielu osobom kojarzy się bardziej ze zmęczeniem niż wypoczynkiem. Dzieje się tak, ponieważ każdego roku przybywają tam tłumy turystów z całej Polski i trudno jest znaleźć choć odrobinę prywatności. Dla osób szukających chwil relaksu tylko dla siebie i swoich bliskich idealnym miejscem będzie Masuria Arte. To wyspa luksusu na mapie Pojezierza Mazurskiego, która pozwoli na najwyższej klasy wypoczynek z dala od zgiełku i zmartwień.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: