Jakie benefity są najbardziej pożądane?

  • 15.08.2019, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Jakie benefity są najbardziej pożądane?
W wielu firmach oprócz wynagrodzenia bardzo ważnym elementem są benefity pozapłacowe. Ich forma różni się od specyfiki danego przedsiębiorstwa i branży, w której działa. Dla każdego pracownika inny benefit jest bardziej pożądany, a wielu nie wyobraża sobie zatrudnienia bez nich. Oto lista tych najbardziej oczekiwanych.

Opieka medyczna

Przez opiekę medyczną należy przede wszystkim rozumieć dostęp do szerokiej gamy lekarzy specjalistów. Dzięki temu pracownicy mogą ograniczyć czas oczekiwania na wizytę oraz zadbać o swoje zdrowie. Co więcej, bardzo często opieka medyczna rozciągnięta jest również na najbliższych pracowników, co jest dodatkowym atutem. Skorzystać z tego mogą zwłaszcza te osoby, które dość często odwiedzają lekarzy specjalistów i nie chcą płacić za kolejne wizyty tylko po to, aby wypisał on receptę bądź przeprowadził badanie kontrolne.

Karta Multisport

Wszelkiego rodzaju karty upoważniające do wejścia na teren ośrodków sportowych są bardzo pożądanym benefitem. Dotyczy to zwłaszcza firm funkcjonujących w środowisku biurowym, w którym coraz więcej osób zdaje sobie sprawę ze zgubnego wpływu siedzącego trybu życia. Szczególnie cenne są karty upoważniające nie tylko do wstępu na siłownie, ale również udziału w imprezach sportowych oraz do specjalnych klubów, w których uprawiane są sporty niszowe oraz drogie.

Posiłki w pracy

Najwięcej pieniędzy ludzie wydają na jedzenie, o czym wie doskonale każdy z nas. Szczególnie ciężką sprawą jest organizowanie posiłków do pracy. Dlatego wielu pracowników oczekuje od pracodawców, iż będą mieli zapewnione pożywienie w formie bufetu, cateringu bądź zwrotu kosztów zamówienia jedzenia na dowóz. To nie tylko wygoda, ale również ogromna oszczędność czasu zatrudnionych oraz ich środków pieniężnych. Praca wykonywana bez natrętnych myśli o braku drugiego śniadania jest efektywniejsza i przede wszystkim skuteczniejsza.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: