Przeprowadzka do Francji z firmą przeprowadzkową – ile za nią zapłacimy?

  • 21.05.2018, 08:00
  • Grupa Tipmedia
Przeprowadzka do Francji z firmą przeprowadzkową – ile za nią zapłacimy?
Coraz więcej Polaków decyduje się na przeprowadzki za granicę. Wybieramy nie tylko Wielką Brytanię, Niemcy, Norwegię czy Holandię, ale również inne kraje europejskie, w tym piękną Francję. Gdy także myślisz o przeprowadzce do Francji, sprawdź z nami, ile może kosztować jej organizacja wraz z dobrą firmą przeprowadzkową!

Samodzielne zorganizowanie przeprowadzki międzynarodowej może być nie lada problemem. Przede wszystkim musimy dysponować wtedy odpowiednim pojazdem, dzięki któremu będziemy mogli dostarczyć mienie do celu. Musimy opracować optymalną trasę dojazdu, a także zastanowić się, jak wnosić i wynosić mienie, szczególnie to gabarytowe.

Chociaż przygotowanie przeprowadzki do Francji może wydawać się bardzo proste, to jednak musimy zdawać sobie sprawę z tego, że może być to wyjątkowe wyzwanie, któremu nie każdy może podołać. Na szczęście, z pomocą przychodzą firmy przeprowadzkowe, które zapewniają swoim klientom pełne i fachowe wsparcie w tej właśnie dziedzinie. Na jaką pomoc możemy wtedy liczyć?

Przeprowadzka dopięta na ostatni guzik

Firmy przeprowadzkowe zapewniają swoim klientom pełną i fachową obsługę, która pozwala na przeniesienie się w niemalże każde miejsce na świecie. Klient może wtedy częściowo uczestniczyć z przeprowadzce, ale może również wszystkie działania przekazać pracownikom firmy, a samemu może wylecieć wtedy na wakacje lub do miejsca docelowego, aby tam zaczekać na pracowników z jego mieniem.

W Polsce działa wiele firm przeprowadzkowych posiadających wieloletnie doświadczenie, na przykład firma Jupiter Przeprowadzki (http://przeprowadzki-francja.pl/). Swoim klientom zapewnia kompleksowe wsparcie, które pozwala na dotarcie do celu na czas i z pełnym mieniem, bez ryzyka, że zostanie ono zgubione czy zniszczone. Nawet jeśli po drodze dojdzie do jakichś nieprzewidzianych zdarzeń, mienie powierzone przez klienta jest ubezpieczone.

Firmy przeprowadzkowe zapewniają klientom obsługę taką jak:

  • dostarczenie odpowiednich materiałów do pakowania, w tym kartonów, folii, taśm klejących i innych
  • pakowanie i zabezpieczanie mienia wskazanego przez klienta
  • wynoszenie i wnoszenie mienia, w tym także gabarytów
  • transport z wyznaczonego punktu A do punktu B
  • utylizacja niepotrzebnego mienia po przeprowadzce
  • magazynowanie mienia wskazanego przez klienta
  • sprzątanie po przeprowadzce
  • oraz innego rodzaju sługi na życzenie klienta

Wobec tego klienci firm przeprowadzkowych mogą liczyć na pełne wsparcie związane z przenosinami. Z jakimi kosztami muszą się jednak liczyć?

Ile kosztuje przeprowadzka do Francji?

Na ogólny koszt przeprowadzki międzynarodowej z firmą przeprowadzkową wpływa szereg różnych czynników. Zalicza się do nich między innymi odległość do pokonania, zakres wybranych usług, liczba pracowników firmy do pomocy, pojemność wybranego samochodu, ogólny czas przeprowadzki, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich.

Średnio za przeprowadzkę do Francji trzeba będzie zapłacić od około 3 000 złotych do nawet ponad 8 000 złotych. Najlepiej zatem skontaktować się z paroma wybranymi firmami przeprowadzkowymi, aby przekazać im zapytanie ofertowe, a następnie wybrać taką, która będzie mogła zapewnić wysoką jakość obsługi w przystępnych cenach.

Podsumowując, przeprowadzka do Francji wcale nie musi być bardzo kosztowna, a przy tym może być wygodna, szybka i bezstresowa. Wystarczy tylko zdecydować się na odpowiednią firmę przeprowadzkową, która będzie mogła zaoferować nam pełne wsparcie w tym właśnie zakresie – za jej pomoc wcale nie będziemy musieli zapłacić bardzo dużo, dlatego to najlepszy wybór dla osób, które chcą mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.

Grupa Tipmedia
Podziel się: