Jak pogotowie zamkowe rozwiąże nasze problemy z drzwiami?

  • 03.01.2019, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Jak pogotowie zamkowe rozwiąże nasze problemy z drzwiami?
Zdarzają się takie sytuacje w życiu, że o niewłaściwej porze zatrzaśniemy drzwi, złamiemy klucz do drzwi, czy po prostu zepsuje nam się zamek w drzwiach. Pogotowie zamkowe jest właśnie od spraw awaryjnych, które wymagają szybkiej interwencji.

Czym jest pogotowie zamkowe?

Pogotowie zamkowe funkcjonuje w firmach ślusarskich. Już sama nazwa „pogotowie” wskazuje, że pracownik zakładu ślusarskiego może przyjechać o każdej porze. Pogotowie zamkowe jest do dyspozycji 24h na dobę. Wyobraźmy sobie sytuację, jest 2 w nocy, wracamy z wakacji, chcemy otworzyć drzwi do domu, a tu nie da się przekręcić klucza ani w jedną stronę ani w drugą. Co teraz? Przecież nie wyważymy drzwi. Właśnie w takich sytuacjach dzwonimy po pogotowie zamkowe. Przyjeżdża specjalista i szybko naprawia zepsuty zamek. Już wiele osób przekonało się, że pogotowie zamkowe to świetna inicjatywa. Najczęściej usługi całodobowe dotyczą naprawy zamków, wymiany oraz montażu. Warto zaznaczyć, że nie dotyczy to tylko drzwi od mieszkania czy domu. Pogotowie zamkowe również pomoże w przypadku drzwi od samochodu.

Czy ma to znaczenie jakiej firmy posiadamy drzwi?

Oczywiście na stronach internetowych lub pod numerem telefonu pogotowia zamkowego możemy dowiedzieć się, jakich firm drzwi, pracownicy zakładu naprawiają. Jeśli zdarzy się nagła usterka i będziemy musieli zadzwonić na pogotowie zamkowe warto w takiej sytuacji poinformować pracownika jakiego rodzaju są to drzwi. Oczywiście na początku należy sprecyzować, czy są to drzwi od domu/mieszkania, biura, zakładu, czy samochodu. Jeśli podamy jak najwięcej informacji o danych drzwiach, pracownik zakładu ślusarskiego w oparciu o takie informacje precyzyjniej dobierze narzędzia, które musi ze sobą zabrać, aby skutecznie i profesjonalnie naprawić określony zamek od drzwi.

Czy pogotowie zamkowe dotrze w każde miejsce?

Jak łatwo się domyśleć, nie w każdym mieście jest pogotowie zamkowe. Przed zadzwonieniem w sytuacji awaryjnej należy się zorientować, na jakim terenie funkcjonuje najbliższe pogotowie zamkowe. Jeśli okaże się, że w naszym miejscu zamieszkania lub w miejscu gdzie nadarzyła się feralna usterka nie ma żadnego pogotowia zamkowego, można zaproponować najbliższemu dodatkową opłatę za dojazd. Pogotowia zamkowe działają na określonych obszarach, ponieważ nie są w stanie dojechać w każde miejsce. Nawet w takim mieście jak Warszawa zdarza się tak, że pogotowie zamkowe działa w obrębie kilku dzielnic. Pogotowie zamkowe zawsze chce dotrzeć do swojego klienta jak najszybciej.

Grupa Tipmedia
Podziel się: