Zakłady bukmacherskie - z kodami promocyjnymi wygrasz więcej!

  • 05.11.2018, 08:00
  • Grupa Tipmedia
Zakłady bukmacherskie - z kodami promocyjnymi wygrasz więcej!
Zakłady bukmacherskie nie tylko dostarczają emocji, ale i umożliwiają osiąganie wysokich wygranych. Dodatkowo gracze mogą korzystać z licznych kodów promocyjnych, dzięki którym ich wygrane są wyższe. Jakie kody czekają na nowych i stałych graczy? O ile można zwiększyć wygrane?

Kody i promocje dla graczy VIP

Na najwięcej promocji i kodów promocyjnych mogą liczyć gracze, którzy dołączą do grupy graczów VIP. Kod promocyjny totolotek dla VIP-ów umożliwia korzystanie z free bet, bonusów urodzinowych, a także licznych dedykowanych promocji. Dodatkowe korzyści mogą osiągnąć gracze, którzy obstawiają kupon o wartości co najmniej 100 złotych w każdy piątek- ich wygrana wzrośnie nawet o 14 procent. Promocja Gram Grubo obowiązuje także w wersji dla Europejskich Pucharów, gdzie wystarczy obstawić jedynie 20 złotych. Podobną promocję znajdzie się w LVBet, gdzie za jeden wskazany kupon w ciągu dnia można zarobić nawet 20 procent więcej.

Polecenia przyjaciół

Totolotek przyznaje bonusy za polecenia przyjaciół. Kod promocyjny totolotek Poleć Przyjaciela pozwala uzyskać nawet do 70 złotych bonusu na grę, a liczba poleceń jest nieograniczona. Wystarczy zaprosić znajomego, a gdy on zarejestruje się w serwisie przy użyciu specjalnego kodu, otrzyma się bonus.

Bezpieczne kupony, czyli gra bez ryzyka

W LVBet możliwe jest ubezpieczenie kuponu na okoliczność, w której „nie wchodzi” tylko jeden mecz. Jeśli gracz obstawi co najmniej 5 zdarzeń, a tylko jedno z nich zakończy się innym wynikiem, straty będą mniej dotkliwe. Kod promocyjny LVBet gwarantuje zwrot stawki do 50 złotych w ramach bonusu Bezpieczny Kupon.

Bonusy na start

Forbet wyspecjalizowało się w bonusach dla nowych graczy. Już po założeniu konta depozyt może zostać zwiększony o 100 procent, maksymalnie do kwoty 400 złotych. Druga wpłata może być zwiększona o 75 procent, a trzecia - o 50 procent środków. Dzięki Mistrzowskiemu Bonusowi na Start forbet zwiększa środki graczy nawet o 1200 złotych.

Innym bonusem dla nowych graczy jest bonus powitalny w wysokości do 600 złotych. Pierwsza wpłata jest podwajana o 100 procent, maksymalnie do wskazanej kwoty, lecz kolejne wpłaty nie podlegają przemnożeniu.  

Kody promocyjne dostosowane do potrzeb graczy

Dzięki mnogości promocji u bukchmacherów, każdy gracz może wybrać, z jakiego bonusu chce skorzystać. Możliwe jest zarówno mnożenie depozytów po rejestracji konta, jak i zwiększanie wygranych z konkretnych kuponów. Kody, bonusy i promocje w zakładach bukmacherskich sprawiają, że coraz więcej graczy wygrywa, a ewentualne przegrane są mniej dotkliwe.

Grupa Tipmedia
Podziel się: