Co kupić przyjaciółce?

  • 04.10.2018, 13:00
Co kupić przyjaciółce?
Szukasz wspaniałego prezentu dla przyjaciółki, ale zupełnie nie wiesz, co jej podarować? Spokojnie, zawsze możesz ją mile zaskoczyć i sprawić, że zapamięta ten dzień na bardzo długo. Tradycyjne prezenty, owszem, są fajne, ale warto czasem coś zmienić, zaszaleć i okazać się kimś oryginalnym.

Jak to zrobić?

To proste, jeśli masz trochę fantazji i znasz upodobania Twojej przyjaciółki. Nie zawsze to, co sprawiło radość jednej osobie, spodoba się komuś innemu. Dlatego też zrób dobry research, wypytaj znajomych i puść wodze fantazji, aby dzień urodzin czy inne święto przyjaciółka zapamiętała jako wyjątkowo udany dzień.

Jeśli już mniej więcej wiesz, co by mogło sprawić jej radość, zrób listę spisując na kartce kilka możliwych podarków. Inspiracji możesz szukać w pismach kobiecych, na forach internetowych lub po prostu na odpowiednich stronach w Sieci, np. takiej https://prezentmarzen.com/prezent-dla-przyjaciolki/, gdzie znajdziesz moc prezentów do wyboru, dla różnych ludzi i na wiele okazji.

SPA, odnowa biologiczna, masaże

Jak najbardziej vouchery są bardzo dobrym pomysłem na niebanalny i ciekawy prezent. Co powiesz na karnet do salonu odnowy biologicznej na bogaty pakiet zabiegów lub pojedyncze wejście na wybrany masaż. Zależnie od zasobności portfela możesz wybierać do woli i zapewne każdy taki voucher wywoła uśmiech na twarzy przyjaciółki, niezależnie od tego , co się na nim znajdzie. Która kobieta nie będzie wdzięczna za słodkie chwile relaksu dla ciała i ducha?

A może Floating?

To dla wielu osób zupełnie coś nowego. Na czym polega floating? To wyjątkowo relaksujący zabieg, który polega na unoszeniu się w roztworze soli i wody w specjalnej kabinie czy też kapsule. Szczególnie poleca się go osobom mającym problemy z bólami stawów, mięśni, oraz wszystkim tym, którzy są zestresowani, zmęczenie i chcieliby się mocno zrelaksować i wyciszyć. Bezwładne unoszenie się na powierzchni wody, maksymalne wyciszenie i zaciemnienie oraz ciepło sprzyjają głębokiemu odpoczynkowi i wyłączeniu zmysłów na czas zabiegu.

Nowe smaki w gustownych wnętrzach

Jeśli Twoja przyjaciółka lubi smacznie zjeść, podaruj jej voucher do restauracji. Może to być np. kuchnia włoska z bogatym menu, z którego osoba obdarowana skomponuje dla siebie wybrany posiłek. To nie lada gratka dla smakoszy potraw takiej kuchni, która serwuje zazwyczaj cztery posiłki - przystawkę, zupę, danie główne i deser.

W krainie trunków

Smaczne wina i ich degustacja brzmi zachęcająco dla smakoszy win. Podarować takiej osobie voucher do winiarni to strzał w dziesiątkę. Najpierw jest wykład, uczestnicy poznają historii wytwarzania wina a na końcu wisienka na torcie, czyli smakowanie. Zazwyczaj do degustacji dołączony jest poczęstunek, czyli smaczne przystawki, odpowiednie do danego lokalu.

To tylko kilka propozycji, które możesz wykorzystać na prezent dla swojej przyjaciółki. Są jeszcze sporty ekstremalne, lot balonem, motolotnią, awionetką oraz różne kursy – np. fotografii, tańca czy lepienia z gliny. Każdy z tych pomysłów ma swój urok i możesz za każdym razem próbować czegoś innego, dając tym sposobem jeszcze więcej radości bliskiej Ci osobie.

Podziel się: