Drewniane pudełka na zdjęcia, czyli jak zamknąć wspomnienia w wyjątkowej oprawie?

  • 20.10.2020, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Drewniane pudełka na zdjęcia, czyli jak zamknąć wspomnienia w wyjątkowej…
Zdjęcia to szczególne pamiątki, które zostają z nami po ważnych wydarzeniach w życiu. Mogą przenieść nas do tych wyjątkowych momentów, przełomowych chwil, które nas ukształtowały. Aby podkreślić specjalną oprawę fotografii, warto zamknąć je w personalizowanych drewnianych pudełkach. To rozwiązanie zdobywa coraz większą popularność nie tylko wśród nowożeńców, ale także fotografów czy filmowców, którzy chcą pozytywnie zaskoczyć swoich klientów. Dlaczego warto zdecydować się na naturalne boxy wykonane z drewna? Przekonaj się sam!

Wykonane z sercem

Drewniane pudełka to niezwykle indywidualny dodatek do fotografii, który z powodzeniem może zastąpić klasyczny album na zdjęcia. Są one wykonywane ręcznie, dzięki czemu masz pewność, że nigdy nie będzie dwóch identycznych modeli. Do ich stworzenia wykorzystywane jest wyłącznie prawdziwe drewno. Jego odpowiednie przygotowanie w połączeniu z szeroką gamą odcieni sprawia, że właściciel pudełka zbliży się do natury, kiedy sięgnie po nie, aby po raz kolejny wrócić do swoich ulubionych momentów.

Tego typu pudełka wykonane z drewna ma w swojej ofercie Drewniany sklep. Zapoznaj się z asortymentem marki i zachwyć się tymi wyjątkowymi akcesoriami do zdjęć.

Oprócz różnorodnych drewnianych gadżetów drewniany sklep umożliwia zamówienie odbitki online. Wszystkie zdjęcia wywoływane są na wysokiej jakości papierach, aby zapewnić jak najwyższą jakość i umożliwić przechowywanie zdjęć przez długie lata.

Z ekologią za pan brat

Ekologiczne podejście do życia i wplatanie zasad less waste do codzienności nie dotyczy już tylko wybranych. Coraz więcej osób interesuje się, jak zadbać o naszą planetę. Uważność zakupowa i wybieranie produktów, które nie przyczyniają się do jej zanieczyszczania są pierwszymi krokami w dobrym kierunku. Drewniane pudełka na zdjęcia czy inne szczególne pamiątki są doskonałym wyborem, gdyż do ich produkcji wykorzystywane są jedynie ekologiczne lakiery. Można z powodzeniem stwierdzić, że cały box jest więc kwintesencją natury.

Personalizacja na pierwszym miejscu

Pudełka na zdjęcia wykonane z prawdziwego drewna same w sobie stanowią wyjątkowy prezent. A gdyby tak dodać im nieco charakteru i sprawić, że będą jeszcze lepiej do nas pasować lub staną się niezwykłą reklamą naszego biznesu? Na pudełkach zazwyczaj znajduje się miejsce na wykonanie graweru. Możesz zdecydować się na gotowe konfiguracje lub pójść o krok dalej i samodzielnie stworzyć autorski wzór. Nie musisz ograniczać się jedynie do napisów, gdyż na pudełku z powodzeniem może pojawić się także wybrany przez Ciebie rysunek. Dzięki tak szczególnej personalizacji pamiątka zyska nowy wymiar.

Dobre, bo polskie

Polacy coraz częściej doceniają produkty krajowe. Dotyczy to wielu branż i nie sposób nie zauważyć, jak bardzo nasz rynek polskich produktów się rozwija. Dlaczego warto wybierać zakupy u polskich marek? Przede wszystkim, kupując polskie produkty, masz pewność, że są one wykonane z należytą starannością (szczególnie jeśli decydujesz się na rękodzieło), z wysokiej jakości materiałów. Równie ważne jest to, żeby wspierać rodzimy rynek, a nie masowe produkcje zagraniczne. Dzięki temu możesz kupić personalizowany produkt, mając świadomość, że wykonała go dla Ciebie konkretna osoba, a nie maszyna.

 

 

Grupa Tipmedia
Materiał Partnera
Podziel się: