Muzyczny finał 30 edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Augustowie

  • 21.01.2022, 10:25
  • Beata Perzanowska
Muzyczny finał 30 edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Augustowie
Podobnie jak w roku ubiegłym, całe wydarzenie będzie transmitowane on-line z auli ACE w Augustowie, w czasie rzeczywistym. Jeśli warunki pandemiczne na to pozwolą, to również limitowana grupa publiczności będzie brała udział w koncercie na żywo. Ale o tym dowiemy się bliżej końca stycznia.

Muzyczny Finał tegorocznej 30 edycji WOŚP w Augustowie rozpocznie się już 29 stycznia o godz. 19:00, w Sali Widowiskowej MDK, gdzie TEATR PIOSENKI APK zaprezentuje spektakl muzyczny p.t. "Droga do Wolności". Spektakl ten miał swoją premierę jakiś czas temu, ale za każdym razem wzbudza emocje i nadzieję, więc będzie świetne preludium do finałowego koncertu w niedzielę 30.01.2022 od godz. 19:00, na którym również wystąpią utalentowani członkowie Teatru Piosenki APK.

Osobiście spodziewam się doskonałego występu zespołu „Zubek & Pentz Piazzolla Duo”. Jak z nazwy wynika, usłyszymy duet wokalno-gitarowy w programie z kompozycjami Astora Piazzolli.

Są to wybitni młodzi muzycy, którzy mają na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia festiwalowe, a jednocześnie wręcz onieśmielają słuchaczy swoim kunsztem muzycznym, którym dzielą się z pewnego rodzaju skromnością i wielką kulturą.

Będzie również mocne, rockowe uderzenie w wykonaniu zespołu MUZOPATIA. Panowie w ubiegłym roku wydali swą kolejną płytę p.t. „Rzeczowniki” i kilka utworów z tej właśnie płyty będziemy mogli usłyszeć w trakcie koncertu.

Jak na jubileuszowy 30 Finał WOŚP przystoi, powinna pojawić się WIELKA ORKIESTRA i będzie!!!!! Zagra dla nas Augustowska Orkiestra Dęta. Mało tego, połączy swoje siły z muzykami MUZOPATII.

Wszystkim wokalistom akompaniować będzie sekcja, pod kierownictwem Jacka Prokopowicza, znakomitego warszawskiego pianisty i hammondzisty oraz powszechnie lubianego i cenionego basisty - Janusza Cichora.

Nagłośnienie oraz transmisja koncertu on-line została powierzona firmie INEX, która w latach ubiegłych wywiązywała się z tego zadania perfekcyjnie.

Pomysł i realizacja koncertu - Wojtek Milewski. Projekty graficzne zaprojektował Radosław Bućko.

 

Beata Perzanowska

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe