Otwarcie drogi w Gruszkach

  • 17.01.2022, 15:30
  • Bartosz Lipiński
Otwarcie drogi w Gruszkach
W dniu dzisiejszym w miejscowości Gruszki otwarto rozbudowany odcinek drogi na trasie Gruszki–Rubcowo–Skieblewo. Przebudowano prawie 3 km drogi kosztem 2 mln 200 tys. zł. 1 mln 660 tys. zł przeznaczył powiat augustowski, Gmina Płaska 300 tys. zł. Pozostałe środki pochodziły z funduszy rządowych i Nadleśnictwa Płaska.

Bartosz Lipiński

Wypowiedź posła Jarosława Zielińskiego z dzisiejszego otwarcia drogi w Gruszkach:

Video:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Audio:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bartosz Lipiński

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kierowca
kierowca 18.01.2022, 09:15
3 km drogi i stado otwieraczy. Smutny widok.
MIREK
MIREK 18.01.2022, 19:27
Widok piękny.
W UM pełna mobilizacja, przygotowania do otwarcia nowej ulicy o długości 300m idą pełną parą, właściwie samej drogi bo miasto buduje bez chodników. Przecież nie trzeba.
augustowiak
augustowiak 18.01.2022, 11:13
Ja się cieszę, że powiat pomaga ludziom i we współpracy z gminą wykonał kawał dobrej roboty. Tak trzymać panowie starostowie.
Marcin
Marcin 18.01.2022, 12:21
jest jakaś opozycja w Augustowie w stosunku do działań PIS (nie chodzi mi o budowę dróg tylko całokształtu działań tej partii w Polsce i lokalnie w Augustowie)? Bo na pewno nie jest to PO/KO. Może ktoś wie jak się skontaktować z ruchem Szymona Hołowni?
Popis
Popis 18.01.2022, 17:53
Przecież PO z PIS są w koalicji
wyborca
wyborca 18.01.2022, 13:57
Poważną opozycją w kraju a takze w Augustowie w stosunku do PiS jest PO ,Hołownia pokazał w Krakowie jaką jest opozycja razem z radnymi PiS odwołał Przewodniczącego rady...
Nigdy Po w Augustow
Nigdy Po w Augustow 18.01.2022, 15:37
PO w Augustowie ? a co robią w Augustowie w związku z działaniami PIS? jakoś nic nie widzę... tzn. widzę tylko profity jakie ciągną z PIS - koledzy i koleżanki
srurem
srurem 19.01.2022, 03:18
Kiedyś będą się wstydzić tego głosowania Murem... Pewnie nie interesują się tematem, tyle co zobaczą w tv. Ale wyjdą na jaw takie sprawy, że trudno będzie spojrzeć w lustro.
Ja im tego nie wybaczą i na nikogo z nich nie zagłosuję.
red
red 18.01.2022, 19:04
W Augustowie problemem jest obecny burmistrz i większość rządząca w radzie miejskiej i to jest problem a zarazem priorytet ich usunięcia od władzy ...PiS jest rozbity
Szymon
Szymon 18.01.2022, 13:42
Mają grupę na fb.

Pozostałe