Informator Miejski nr 2

  • 10.01.2022, 16:41
  • Krzysztof Przekop
Informator Miejski nr 2
W grudniu ukazał się kolejny numer "Informatora Miejskiego". Został dostarczony do wszystkich skrzynek pocztowych. Jeśli ktoś jeszcze nie przeczytał, może przeczytać teraz

Z dumą pragnę poinformować, że ukazały się dwa numeru periodyku zatytułowanego „Informator Miejski”. Jest to pismo niezależne, finansowane z funduszy prywatnych. W założeniach ma stanowić platformę wymiany poglądów, swoistą plombę ratującą augustowską demokrację i umożliwiającą prawdziwy, nieograniczony dyskurs publiczny.

Władze miasta wydają  za publiczne pieniądze pisemko, którego redaktorem naczelnym jest Mirosław Karolczuk, burmistrz miasta. Opłacają  ogromnymi sumami media należące do rodziny radnego Dobkowskiego, by te publikowały miejskie laurki. Burmistrz opłaca także inne media za publikację materiałów przygotowywanych przez miejskich pracowników. Szacujemy, że propaganda miejska może kosztować nawet ponad 200.000 zł rocznie.

Inicjatywa związana z „Informatorem Miejskim” ma na celu poszerzenie pola dialogu i dyskusji, umożliwienie wypowiedzenie się wszystkim, a nie tylko osobom koncesjonowanym przez władze miejskie.  Ma służyć odbudowaniu zdrowej polemiki, porozumieniu i wspólnej pracy na rzecz naszej społeczności.

 

 

LINK DO POBRANIA: Informator Miejski

Krzysztof Przekop

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe