Wytańczyli miejsca na podium

  • 14.12.2021, 13:07
  • Beata Perzanowska
Wytańczyli miejsca na podium
Tancerze Szkoły Tańca „Bajka” z Augustowa bardzo dobrze zaprezentowali się na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego „ Ostrowski Styl 2021”, który odbył się w dniach 20-21 listopada w Ostrowi Mazowieckiej. Dwie augustowskie taneczne grupy zdobyły miejsca na podium.

Tancerze z augustowskiej Szkoły Tańca BAJKA brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Ostrowski Styl 2021, gdzie zdobyli miejsca na podium. Augustowska grupa taneczna ŚWIEŻAKI w kategorii debiuty do lat 8 zdobyła I miejsce, mimo że dzieci zatańczyły w niepełnym składzie grupy. Natomiast w kategorii inne formy tańca wśród formacji w wieku 12-15 lat grupa COOKIES, nad którą patronat mają Augustowie Placówki Kultury wraz ze Szkołą Tańca BAJKA, zajęła III miejsce.

-To był dla nas wspaniały czas sportowej tanecznej rywalizacji. Udało nam się zdobyć podium w dwóch kategoriach, z czego ogromnie się cieszymy. W kategorii street dance hip-hop formacje 12-15 lat startowała również nasza ekipa TIP TOP. Dziewczyny zatańczyły rewelacyjnie. Jestem z nich bardzo dumna, ale niestety było bardzo wielu uczestników w tej kategorii i nie udało im się dobić do miejsca na podium. Mimo wszystko jesteśmy z nich bardzo dumni -mówi Justyna Bajkowska, instruktorka i prowadząca Szkołę Tańca BAJKA w Augustowie. -Gratuluję wszystkim naszym tancerzom wspaniałych wyników i życzę dalszych sukcesów w reprezentowaniu naszego pięknego miasta Augustowa w tanecznej rywalizacji w wielu miejscach w Polsce.

My także gratulujemy sukcesów i czekamy na kolejne.

Beata Perzanowska

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe