Koalicja Obywatelska zaprasza na spotkania

  • 23.11.2021, 09:00
  • Bartosz Lipiński
Koalicja Obywatelska zaprasza na spotkania Na zdjęciu: radni miejscy Koalicji Obywatelskiej.
Radni miejscy Koalicji Obywatelskiej zapraszają mieszkańców Augustowa na rozmowy. Dyżury radnych pozwolą zainteresowanym mieszkańcom na przedstawienie pomysłów, wniosków, opinii na temat funkcjonowania miasta, próśb o podjęcie jakiejś interwencji, etc. Spotkania odbędą się w najbliższą środę 24 listopada, a także w środę 8 grudnia w godzinach 16-18 w biurze Platformy Obywatelskiej przy ulicy Mostowej 12E w Augustowie.

Augustowscy radni Koalicji Obywatelskiej zapraszają zainteresowanych mieszkańców na rozmowy w biurze Platformy Obywatelskiej przy ulicy Mostowej 12E w Augustowie. Radni będą pełnić dyżury w środę 24 listopada i środę 8 grudnia, w godzinach od 16 do 18. Mieszkańcy będą mogli podzielić się z radnymi swoimi przemyśleniami, poglądami, poprosić ich o zainterweniowanie w konkretnych sprawach, przedstawić propozycje w dowolnych kwestiach związanych z funkcjonowaniem naszego miasta.

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Augustowiak
Augustowiak 23.11.2021, 15:07
Pan burmistrz jako gospodarz miasta nie jest za tym,aby w Augustowie powstał nowy dworzec PKS,nie mówiąc już o istniejącym dworcu PKP to może KO przekona pana Karolczuka,że w mieście turystycznym potrzebne są nowe i nowoczesne dworce,dla tych ludzi,którzy chcą do nas przyjechać,ale i też dla samych mieszkańców,bo w chwili obecnej każdy prywatny przewoźnik zatrzymuje się w innym miejscu i trzeba ganiać po całym mieście.
mieszkańcy
mieszkańcy 23.11.2021, 16:55
tego burmistrza i Naszego Miasta nie jesteśmy w stanie przekonac do sensownych działan ale jesteśmy w stanie my mieszkańcy odsunąć ich od władzy ....trzeba ich w wyborach pogonić....
Beata
Beata 23.11.2021, 12:27
Powodzenia
będę
będę 23.11.2021, 11:46
Brawo, najwyższa pora. Tylko nie zapraszajcie Kleczkowskiego i Miklasa, z wiadomych powodów
troth
troth 23.11.2021, 22:28
A co to jakieś zamknięte spotkania dla samych swoich?

Pozostałe