Marian Dyczewski jest zbulwersowany (video/ audio)

  • 12.11.2021, 15:17
  • Redakcja
Marian Dyczewski jest zbulwersowany (video/ audio) Przegląd Powiatowy, Dziennik Powiatowy Na zdjęciu: prezes TMZA Marian Dyczewski
Marian Dyczewski, prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Augustowskiej, dokonał subiektywnej oceny bieżącej sytuacji miasta Augustowa. Popularny społecznik jest zbulwersowany poczynaniami koalicji rządzącej ugrupowania Nasze Miasto oraz banitów z klubu PiS w augustowskiej radzie miejskiej. Jego krytyka dotyczy przede wszystkim przebiegu niedawnej sesji rady miejskiej z 10 listopada 2021 roku. Marian Dyczewski uważa, że władze miasta popełniają poważne błędy i apeluje o zmianę statutu Augustowa. Poniżej jest nagranie video oraz audio z wypowiedzią aktywnego społecznika i mieszkańca Mariana Dyczewskiego, prezesa TMZA.

Relacja video:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Relacja audio:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Redakcja

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dam_radę
Dam_radę 18.11.2021, 09:35
Im więcej podwyżek tym lepiej .
Ciemny Naród może wreszcie coś zrozumie,Kto wybrał PIS + Dudę, krasnoludki,???
a może to jednak faktycznie wina Tuska? buhahahahahahaha
Niech_żyje_Polska
Niech_żyje_Polska 18.11.2021, 11:13
„Niepokalane serce Maryi, królowo Polski, roztocz swoją władzę, władne panowanie nad twoim już zakładem, elektrownią Turów. Niech za twoim natchnieniem i wstawiennictwem rozwija się na chwałę Boga, Kościoła i ojczyzny” – tak dyrektor elektrowni Turów zawierzał swój zakład pracy na Jasnej Górze.
https://www.newsweek.pl/polska…
Nagranie stało się hitem internetu.
Jak pomogło to też proponuję modlitwę w sprawie podwyżek i inflacji…
i będzie dobrze
Biznesmen
Biznesmen 16.11.2021, 11:58
marian.. nie zmuszaj dzieci do powrotu bo i tak nie wrócą.. do twojego biznesu mają wrócić? hehehe... jakiś biznesmen to każdy widzi.. i chroń nas Panie Boże żeby taki biznes panował w Augustowie..
Żenua
Żenua 16.11.2021, 11:55
co pan opowiada??? prawo pozwala na zwiększenie kosztów o 20%??? jakie prawo? chyba pana prawo.. skończ i się nie ośmieszaj
Księgowy
Księgowy 16.11.2021, 11:50
Panie Marianie... podatek VAT nie wpływa do urzędu miasta.. doucz się pan zanim coś pan powiesz
ciasne umysły
ciasne umysły 14.11.2021, 18:11
Zniechęcenie mieszkańców do interesowania się sprawami miejskimi to wielki sukces tej ekipy.
Oni wymyślają głupoty, dzielą pieniądze, partaczą inwestycje.
Dlatego miasto wygląda na zacofane, nienowoczesne, z innej epoki.
Muppet Show
Muppet Show 14.11.2021, 13:18
I tu jest całe clue sytuacji do ktorej 11tka RM doprowadzila. Skuteczne zniechecenie obywateli do zabierania glosu w jakiejkolwiek sprawie. Pan Marian powiedzial ze nie pojdzie na sesje bo i tak nie dostanie dopuszczony do glosu. Super. O to chodzilo c'nie??? Pana Tadeusza na ostatniej sesjj przewodniczaca nie dopusciła do glosu majacząc coś w swoim stylu ze pan Tadeusz łaczy sie z domu i ze ma czas, i moze czekac do zakonczenia. Czyzby laczenie z domu po roku psndemii było dyskryminowane dla jefnych a dla innych nie?? A radni to skad sie łączą przepraszam?? Nie z domu?? Z pracy tak?? No ludzie!!! Zero zasad fair-play, jest odsylanie na koniec kolejki zamiast wysluchac wszystkich glososow w danym punkcie obrad. Ktk bedzie czekal na zakinczenie obrad zeby znow wrocic do punktu ktiry byl juz zywo dyskutowany wczesniej? Jeddn wielki bajzel i zohydzenie.
Cezary
Cezary 12.11.2021, 23:14
Uważam, że prawdziwym dobrodziejstwem Augustowa jest to, że są tacy ludzie jak Pan Marian Dyczewski czy Pan Tadeusz Jaworski, którzy interesują się sprawami miasta i poświęcają swój prywatny czas na to, aby wyrażać swoje oceny i dzielić się nimi z mieszkańcami. Jeśli ktoś nie oglądał ostatniej sesji to warto poinformować, iż Pan Jaworski podczas dyskusji nad projektami uchwał zgłaszał chęć zabrania głosu i mimo poparcia jakie otrzymał od radnych opozycji, przewodnicząca nie przyznała mu możliwości wypowiedzenia się w konkretnych punktach, a w związku z powyższym społecznik zrezygnował i nie czekał później wielu godzin na punkt wolne wnioski.
Wera
Wera 12.11.2021, 23:38
Drogi Cezary ...bo Augustów to jego mieszkańcy. Ale tylko tacy, którzy nam kadzą.
Marianek
Marianek 12.11.2021, 21:40
Boże człowieku weź się za modlitwę i spacerek do kościółka, bo już nie dużo Ci zostało, a za obrażanie wszystkich i wszystkiego życie wieczne widzę ciemno...
Andrzej Masalski
Andrzej Masalski 13.11.2021, 15:58
Marianek czy Ci siem czasem sufit na łeb wziął nie spadł?
J. J
J. J 13.11.2021, 09:04
Nie dużo ci zostało???? Człowieku, ty ani nikt inny nie zna dnia ani godziny. Pokory i szacunku trochę!!
plepleple
plepleple 12.11.2021, 23:40
a ty Marianek za robótki ręczne, bo ustne słabo ci idą
cała_prawda
cała_prawda 12.11.2021, 21:17
Panie Marianie brawo za odwagę mówienia tego, co większość myślących augustowian wie już od kilu ostatnich lat. Władze Augustowa oszukują i ukrywają swoje niecne machinacje przed wyborcami. Są tak beznadziejni, że powinni uciekać w podskokach z tego miasta.
Zachwyt
Zachwyt 12.11.2021, 19:11
Gratuluje Panie Marianie wspanialej wypowiedzi. Jest Pan czlowiekiem czynu i honoru, czekam na kolejne panskie komentarze.
Ogrodnik
Ogrodnik 12.11.2021, 18:53
A pan Karolczuk wasa zasadzil jakoz to powiedzial i bedzie go uprawial jako tez zapowiedzial no i to jest inwestycja
Szok !
Szok ! 12.11.2021, 18:13
12 mln baza kajakarzy 🙉🙉 szok ! ??
Wyjaśnię
Wyjaśnię 13.11.2021, 14:05
Pan Marian tłumaczył mi kiedyś, że mówi o kosztach nie tylko obiektu sensu stricto, ale również całego otoczenia, zieleni, itd., które podsumowuje jako jeden projekt finansowy.
Szok !
Szok ! 13.11.2021, 17:29
To to zrobienie otoczenia i zieleń kosztowało 6 mln ? Złote drzewa posadzono ?
To na litość boską remontujcie ten skarb, bo już i boki robią się szare!
Dlaczego nikt nie został pociągnięty do odpowiedzialności za ten bubel ?
odp
odp 15.11.2021, 01:01
Bo jest w ścisłej egzekutywie?
Berlin
Berlin 12.11.2021, 16:52
Tragedia... Panie Marianie jak Pan masz honor to kończ Pan i wstydu oszczędź zwłaszcza Sobie... ps. odnośnie liczby mieszkańców - to wszyscy rodzice podobnie jak Pan zmuszają swoje dzieci żeby wróciły z New York, London i Warsaw.... i nie chcą wrócic

Pozostałe