Uroczystość otwarcia Miejskiego Domu Kultury w Augustowie (foto, video)

  • 28.10.2021, 14:10 (aktualizacja 28.10.2021, 14:54)
  • Beata Perzanowska
Uroczystość otwarcia Miejskiego Domu Kultury w Augustowie (foto, video)…
Dziś (28.10.) odbyła się oficjalna uroczystość otwarcia Miejskiego Domu Kultury w Augustowie. Przypomnijmy, że niedawno zakończył się gruntowny remont tej placówki.

Mówi Mirosław Karolczuk, burmistrz Augustowa 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Obiekt poświęcił ks. Wojciech Jabłoński z Bazyliki Mniejszej Najświętszego Serca Jezusa  Augustowie 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Występ Melanii Nikolopoulou

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mówi Bartosz Świerkowski, pracownik Augustowskich Placówek Kultury

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mówi Anna Jastrzębska, dyrektor Augustowskich Placówek Kultury 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

 

Beata Perzanowska

Zdjęcia (51)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wojtek B
Wojtek B 02.11.2021, 10:11
otwarcie domu kultury a na krzesłach praktycznie same dziady :P To dla kogo jest ta instytucja?
a fe
a fe 23.11.2021, 14:41
tak słodko że aż po_ygac się chce
kght
kght 31.10.2021, 10:13
Zdjęcie 24/51 wybitne.
W kolejnej książce pt. "Historia Augustowa" będzie ilustrować obecną ekipę władz.
mieszkaniec nie burmistrz,bo co drugi to burmistrz
mieszkaniec nie burmistrz,bo co drugi to burmistrz 30.10.2021, 19:08
Dobrze,że jest radny Wnukowski z Lipska, bez niego Augustów byłby już zaorany.
?
? 23.11.2021, 14:42
On jeszcze z Lipska czy już z Augustowa?
observer
observer 31.10.2021, 10:11
widać, że kolejne wybory coraz bliżej
oni zawsze pojawiają się w drugiej połowie kadencji
europejczyk
europejczyk 29.10.2021, 11:42
Fajnie że wyremontowano ale trzeba wspomnieć że bez środków finansowych Unii Europejskiej to ani Dom Kultury ani przedszkole na Kopernika i wiele innych wcześniejszych inwestycji nie miałyby tej szansy, dlatego miejmy tą świadomość patrząc na to co wyprawia obecny rząd PiS, możemy być takich środków pozbawieni
mieszkaniec nie burmistrz
mieszkaniec nie burmistrz 29.10.2021, 08:04
Prawie cały rząd burmistrzów. Zamiast rozdzielić robotę, teraz będą chodzić trójkami na imprezy ( a tu nawet 3+1)
też_mieszkaniec
też_mieszkaniec 29.10.2021, 10:06
a jakie 3+1? kto to jest ten czwarty?
Niedobrze się robi ...
Niedobrze się robi ... 28.10.2021, 19:04
Sorry ale ..żyg, żyg
zygmu6
zygmu6 28.10.2021, 19:03
Dobrze że Dom Kultury został wyremontowany i że są podziękowania dla ,,zasłużonych,,ale warto by podziękować ludziom a szczególnie ówczesnym radcom prawnym urzędu miasta którzy wygrali długoletni proces o zwrot budynku na rzecz osoby prywatnej,bez wygrania procesu w tym miejscu nie byłoby Domu Kultury..
_
_ 23.11.2021, 14:43
a może i szkoda
kk
kk 28.10.2021, 15:55
Jak za komuny sami sobie wręczali prezenty i dziękowali.
Fan ciachaczy wstęg
Fan ciachaczy wstęg 28.10.2021, 18:23
Taka ciężka praca. Wręczać sobie laurki, puchary, kartony, torby, ale po wcześniejszym chlapaniu wodą. Taka moda od lat. Nic nie poradzisz.
mm
mm 28.10.2021, 18:15
jakby jeszcze medale rozdali to byłoby tak samo jak w starostwie
Niezielony
Niezielony 29.10.2021, 16:38
I obowiązkowo z posłem. Tym co uwielbia przecinać i wręczać.

Pozostałe