Zaproszenie na odsłonięcie rzeźby Różowej Wstążki

  • 14.10.2021, 13:26 (aktualizacja 14.10.2021, 13:36)
  • Beata Perzanowska
Zaproszenie na odsłonięcie rzeźby Różowej Wstążki
15 października obchodzony jest Europejski Dzień Walki z Rakiem, którego celem jest budowanie świadomości istnienia nowotworów, przełamywania tabu, nauka samobadania, a przede wszystkim zwrócenie uwagi na profilaktykę, która może uratować życie. Z tej okazji augustowskie Stowarzyszenie Pozytywka zaplanowało zaprasza w piątek, 15 października, o godzinie 12.00 na Rynek Zygmunta Augusta na uroczyste odsłonięcie rzeźby Różowej Wstążki – symbolu walki z rakiem piersi.

Podczas odsłonięcia rzeźby zostaną też wypuszczone różowe balony, symbolizujące radość życia, wsparcie w trudnych chwilach i potrzebę bycia razem.

Rzeźba pozostanie na Rynku Zygmunta Augusta do końca października i ma ona przypominać o profilaktyce raka piersi.

Bądźmy tam razem dla naszego zdrowia. 

Stowarzyszenie Pozytywka 

 

Beata Perzanowska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe