Marcin Kleczkowski komentuje wyrok sądu (Video/ Audio)

  • 12.10.2021, 18:57
  • Bartosz Lipiński
Marcin Kleczkowski komentuje wyrok sądu (Video/ Audio) Przegląd Powiatowy, Dziennik Powiatowy Na zdjęciu: Marcin Kleczkowski
Lider augustowskiego PiS - Marcin Kleczkowski odniósł się do niedawnego wyroku Sądu Okręgowego w Suwałkach. W ostatni czwartek (7 października) sąd oddalił powództwo grupy radnych koalicji rządzącej ugrupowania Nasze Miasto i banitów z klubu PiS o ochronę dóbr osobistych przeciwko redaktorowi naczelnemu "Przeglądu Powiatowego". Wyrok jest nieprawomocny i można go zaskarżyć. Poniżej publikujemy relację video oraz audio z wypowiedzią radnego Kleczkowskiego z Prawa i Sprawiedliwości.

Bartosz Lipiński

Relacja video:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Relacja audio:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
hipokryzja level high
hipokryzja level high 12.10.2021, 17:24
Chciał zabłysnąć, a się wygłupił. Wszystko co mówi to prawda w zasadzie, natomiast w ustach przedstawiciela partii, która za wszelką cenę chce przywrócić w Polsce komunę w jej najgorszym wydaniu, dzieli naród i budzi w nim najgorsze demony, cofnęła kraj w rozwoju społecznym o kilkadziesiąt lat a ekonomicznym jeszcze nie wiadomo (ale mega kryzys jest więcej niż pewny), brzmi jak pierwszej wody hipokryzja i czysta obłuda. Marcin, ogarnij się.
wzruszony
wzruszony 12.10.2021, 14:03
No naprawdę, wzruszyłem się.
Niech p. Kleczkowski wyśle to nagranie do swojego prezesa, posła wnioskodawcy Suskiego oraz KRRiTV. Może ich oświeci, co robią z TVN i lokalną prasą przejmowaną przez spółki skarbu państwa.
Kto nie widzi tu sprzeczności i obłudy, ręka w dół.
Ksiądz_Robak
Ksiądz_Robak 13.10.2021, 12:15
czyli broni i popiera Gazetę Wyborczą i TVN?.. brawo!!!!
kazimierz
kazimierz 12.10.2021, 15:03
Panie Kleczkowski toż to Pańscy wybrańcy z listy wyborczej. Czy przypadkiem też nie popierał Pan Karolczuka jako kandydata na burmistrza? Ogarnij się Pan i nie uprawiaj komedyjek bo mieszkańcy wszystko pamiętają.

Pozostałe