Cztery augustowskie drużyny awansowały dalej

  • 09.10.2021, 12:43
  • Beata Perzanowska
Cztery augustowskie drużyny awansowały dalej
W sobotę, 2 października na boisku szkolnym przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr w Augustowie odbywały się Mistrzostwa Powiatu Augustowskiego w piłce nożnej dziewcząt i chłopców.

Rozgrywki piłkarskie były zorganizowane w ramach współzawodnictwa sportowego Szkolnego Związku Sportowego. Udział w zmaganiach wzięli udział uczniowie trzech augustowskich szkół podstawowych „trójki”, „dwójki” i „czwórki”. Szkoda, jak podkreślają organizatorzy imprezy, że w mistrzostwach uczestniczyły tylko szkoły z Augustowa.

W sumie rozegrano cztery mecze, wśród chłopców trzy, a wśród dziewcząt jeden. Zwycięskie drużyny awansują dalej i będą mogły reprezentować nasz powiat w Mistrzostwach Grupy Północnej. Będą to drużyny chłopców z SP 2 i SP 3. W dalszych rozgrywkach zagrają też dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 3 i Szkoły Podstawowej nr 4. Wszystkie szkoły biorące udział w augustowskich mistrzostwach otrzymały puchary. Zostały one ufundowane z dotacji otrzymanej od Miasta Gminy Augustów. Organizatorami imprezy był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Augustowie.

WYNIKI CHŁOPCÓW:

SP 2 Augustów-SP 3 Augustów -3:3

SP 3 Augustów-SP 4 Augustów - 4:0

SP 4 Augustów-SP 2 Augustów - 1:6

  1. SP 2 Augustów- 4pkt 9:4 awans
  2. SP 3 Augustów - 4pkt 7:3 awans
  3. SP 4 Augustów - 0pkt 1:10

WYNIKI DZIEWCZĄT:

SP 3 Augustów -SP 4 Augustów -0:7

  1. SP 4 Augustów -3pkt 7:0 awans
  2. SP 3 Augustów -0pkt 0:7 awans

 

Beata Perzanowska

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe