Konferencja prasowa w sprawie gazyfikacji Augustowa (Relacja Video/ Audio)

  • 20.09.2021, 15:15
  • Bartosz Lipiński
Konferencja prasowa w sprawie gazyfikacji Augustowa (Relacja Video/ Audio) Przegląd Powiatowy, Dziennik Powiatowy Od lewej: Dariusz Szkiłądź, Jarosław Zieliński, Grzegorz Mackiewicz i Jarosław Szlaszyński
W poniedziałek - 20 września 2021 roku, w Augustowie odbyła się konferencja prasowa w sprawie gazyfikacji naszego miasta. W spotkaniu na strefie aktywności gospodarczej uczestniczyli dyrektor Oddziału Zakładu Gazownictwa Polskiej Spółki Gazownictwa w Białymstoku Grzegorz Mackiewicz, poseł Jarosław Zieliński, starosta augustowski Jarosław Szlaszyński, a takaże wicestarosta Dariusz Szkiłądź. Poniżej publikujemy nagranie video/ audio z konferencji prasowej i film z symbolicznego wbicia pierwszej łopaty.

Bartosz Lipiński

Konferencja prasowa:

Video:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Audio:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Symboliczne wbicie pierwszej łopaty:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Bartosz Lipiński

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (41)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Romek Klukowski
Romek Klukowski 22.09.2021, 13:36
Na konferencji byli Ci, którzy zabiegali o gazyfikację Augustowa i Ci, którzy będą tą gazyfikację wykonywać do pierwszych zaliczył bym starostów i posła a do drugich firmę gazowniczą z Białegostoku. Niestety nieobecność władz miasta mówi sama za siebie. Miasto i ich spółka ciepłownicza nie jest w stanie podłączyć wszystkich chętnych więc na pewno znajdą się zainteresowani podłączeniem pod gaz. Dlatego składam wszystkim zainteresowanym gazyfikacją Augustowa serdeczne gratulacje.
Gazownik
Gazownik 22.09.2021, 16:49
zabiegali o gazyfikację Augustowa? to w takim razie sprawdzam i poproszę o jakiekolwiek uwierzytelnione dokumenty z przeszłości które na to wskazują. .Jeżeli tak jest to przeproszę, ale Jestem jednak zdania że dopiero w momencie wbicia szpadli dowiedzieli się po co tam są... taki sobie uprawiają PR dla głupich mas, które w to uwierzą. (ciebie oczywiście Romek do głupich mas nie zaliczam tylko do PR)..
JAN
JAN 24.09.2021, 12:59
A ja zapytam - ten gaz to przesyłany jest powietrzem? A może kabelkiem po słupach???;)
Karolczuka nie zaprosili i płacz jest
Karolczuka nie zaprosili i płacz jest 22.09.2021, 17:18
Filip daj spokój. Miejski PR jest ponad wszystko. Burmistrz otwiera nawet ścieżkę rowerową, której nie budował, a przeszkadzaj. Np. do Sajenka lub na Ślepsk. O Domu Turka nie wspomnę.
Kazik  Romanowski
Kazik Romanowski 22.09.2021, 15:04
oj romek romek... frajerów szukasz co tobie uwierzą? ale pisać możesz .. jak najbardziej
augustowiak
augustowiak 22.09.2021, 08:29
Nic nie dobrze, nic się nie podoba, Ludzie, przecież Augustów chcą zgazyfikować i w tym dziele doszło do sprawnej współpracy firmy państwowej z samorządem powiatowym w efekcie będzie możliwość podłączenia domu pod alternatywne źródło ogrzewania. Firma państwowa pod rządami PiSu dąży do poprawy ekologicznej naszego miejsca życia i stąd obecność posła. Niestety nie zadbała oto PO i chyba oto jest rwetes na forum. Nie chcesz się nie podłączaj, pal petami w swoim kopciuchu i może będzie parę złotych taniej, ale więcej wydasz na leki przeciw chorobom dróg oddechowych czy alergie. Osobiście jestem podłączony pod ciepłownię ale cieszę się, że władze dają nam alternatywę i może zimą będę oddychał czystszym powietrzem. Nabieram coraz większego przekonania, że wokół mnie żyją same oszołomy i nic w tym mieście się nie zmieni i wcale się nie zdziwię jak na powrót wybiorą sobie podobnych na przyszłych włodarzy.
obiektywny
obiektywny 23.09.2021, 12:28
Augustowiaku, wszyscy to wszystko wiemy a Filipek ma używanie na forum, więc nie tłumacz oczywistej oczywistości, nas nie musisz przekonywać a fakt nie zaproszenia ich na konferencję skutkuje tymi wpisami. Starostowie i poseł wraz z wykonawcą tak trzymać i gonić ich do mysiej nory.
też_Augustowiak
też_Augustowiak 22.09.2021, 10:33
współpraca powiatu z firmą gazowniczą i gazyfikacją Augustowa polega tylko i wyłącznie na tym że Starostwo Powiatowe wydaje pozwolenie na budowę... Żadnej więcej zasługi powiatu w tym nie ma. A jeżeli uważasz że to jest zasługa to w takim razie Starostwo buduje i inwestuje w całym Augustowie, bo wydaje pozwolenia na budowę począwszy od domku jednorodzinnego po zakład produkcyjny.
mirek
mirek 22.09.2021, 12:40
Firma gazownicze jedynie ogłasza przetarg na położenie rurek i to też nic wielkiego. Okazuje się więc , że ani powiat ani firma gazownicza nie mają wielkiego udziału w inwestycji za to burmistrz….ha, ha, ha.Mimo wszystko ja podziękuję i starostom i przedstawicielowi firmy gazowniczej za realizowanie inwestycji właśnie w Augustowie. Brawo panowie. Aha, posłowi trż dziękuję.
augustowianka
augustowianka 22.09.2021, 09:19
Pełna zgoda Augustowiaku. Na szczęście mamy normalnych dwóch włodarzy w powiecie i stąd ten jazgot na forum. Gratuluję Panom Starostom.
Dyzma_Nikodem
Dyzma_Nikodem 22.09.2021, 10:59
marnują się w starostwie.. powinni firmy otworzyć, produkować innowacyjne wyroby, ludzi zatrudniać, biznesy robić na cały świat
Fuj
Fuj 21.09.2021, 21:43
Ja nie wiem. Oglądam i się zastanawiam. Alternatywy 4 to, Miś, Rozmowy kontrolowane czy jakiś inny Bareja? Ale, że starosta taki? Zdaje się historyk, z PO był skoligacony, PRL zna, a jakoś te szopki od PRL-u zupełnie nie odstają.
kamil
kamil 22.09.2021, 09:23
Ich Miasto atakuje na forum, a kysz na FB uprawiać piar.
kacper
kacper 22.09.2021, 10:36
nie atakuje tylko po prostu ktoś pokazuje śmieszność i idiotyzm tych konferencji.. boli?
Drożyzna
Drożyzna 21.09.2021, 10:31
Co do gazu to prognozy są przerażające https://wydarzenia.interia.pl/… Jeszcze trochę tego dobrobytu i pensja będzie starczała na tydzień.
wacek
wacek 21.09.2021, 11:17
Nikt nie przebije podwyżek fundowanych przez Nasze Miasto. Przypomnę, że ceny ciepła wzrosły w Augustowie o ponad 21%.
placek
placek 21.09.2021, 13:24
tylko że PIS sprzedaje co roku prawa do CO2 za 13-15 mld zł aby opłacać socjal i mieć bezrobotnych wyborców co są pasożytami, na których pracujący muszą się składać a później te koszty przerzuca na obywateli pracujących Polski.. takie cwaniaki... niedługo będziemy najbiedniejszym krajem UE i nas z stamtąd pogonią i wtedy Łukaszenka nas z litości przejmie jako kraj bogatszy..
Bankrut
Bankrut 21.09.2021, 11:43
nikt nie przebije drożyzny którą funduje nam pis... będzie coraz drożej i drożej i drożej. (energia, paliwo, śmieci, wyżywienie, transport... wszystko w górę...)... ale tak to jest jak premier nie wie ile kosztuje chleb a lalkarz od lex-tvn nie wie ile kosztuje masło... albo wiedzą bo sobie przyznali 40% podwyżki....
ciekaw
ciekaw 21.09.2021, 08:29
A cóż do powiedzenia ma poseł Zieliński??? Że to wszystko to jego zasługa??
Łopatolog
Łopatolog 22.09.2021, 16:09
Niedawno z łopatą biegał na ścieżce rowerowej na Rajgrodzkiej. Teraz z łopatą gazyfitacje robi. Lubuje się w takich imprezkach. Tu przeciąć, fotkę trzasnąć, przemówić, to szpadelkiem powywijać. A towarzystwo za nim musi biegać. Pojechałby do domu grządki na jesień skopał.
Patriota
Patriota 22.09.2021, 13:15
mam nadzieję że będziemy go witać w Augustowie tak jak na trybunach sportowych wita się niejakiego posła czarneckiego, który winny jest UE 100 tys. EUR za przekłamane rachunki za dojazdy na sesje europejskie... ps. gwizdami, jakby ktoś nie oglądał meczy. Jeszcze Polska nie zginęła
Polityk
Polityk 21.09.2021, 12:53
a dyrektor z gazownictwa z nazwiska podał tylko posła i starostę... nie znał nazwiska vicestarosty!!!! to skandal!!!!
hahaha
hahaha 21.09.2021, 21:37
Na dywan trafi to zapomni nazwisko starosty i pozna wicestarosty. Do końca życia.
Fiful
Fiful 23.09.2021, 08:21
Będzie musiał napisać na tablicy: Dariusz Szkiłądź 100 razy.
wefwe
wefwe 21.09.2021, 10:10
Każdy słupek, krawężnik, centymetr asfaltu to jego dzieło.
wacek
wacek 21.09.2021, 08:54
Tak, to wszystko zasługa ugrupowania politycznego, które reprezentuje poseł Zieliński, czyli PiSu. Niestety nie będzie prężących się muskułów, buziek i tekstów obiecane wykonane na FB autorstwa Chodkiewicza. Dzięki dobrej współpracy PSG w Białymstoku i starostów powiatowych, mieszkańcy Augustowa otrzymają alternatywne, ekologiczne źródło ogrzewania swoich domów. brawo panowie starostowie.
Podwyżki _dla _Polski
Podwyżki _dla _Polski 21.09.2021, 13:44
"Dzięki dobrej współpracy PSG w Białymstoku i starostów powiatowych"... a co mają wspólnego starostowie z ugazowieniem miasta Augustowa? i dyrektor pisowski ze spółki państwowej . dali działkę, stworzyli ofertę dla spółki? oprócz wbicia łopaty dzięki układom partyjnym posła niechcianego w Suwałkach i dlatego ślizgającego się w Augustowie? buhahahahahahahaha
rtnryj
rtnryj 21.09.2021, 21:40
Lans i wciskanie kitu. Spółka za darmo tego nie robi, bo na tym zarabia, a oni wciskają kit, że załatwili i ludzie będą gazem palić. Wygodnie, ale nie wszystkich będzie stać, a jak Putin przykręci kurek to ... szyszki do kozy będą zbierać.
leśny ludek
leśny ludek 21.09.2021, 10:57
PSG jest partyjne? Z taką wiedzą to do prokuratury!
wicek
wicek 21.09.2021, 09:24
Bez przesady, zasługa PiSu ??? jesteś taki sam jak ci z NM . Piszesz że nie będzie buziek , muskułów a ty co robisz ? . Po jednych pieniądzach jesteście . Wystarczy posłuchać Morawieckiego ..ten to dopiero potrafi wcisnąć ludziom kit że wszystko jest zasługą PiS i ty robisz to samo.
Władysław
Władysław 21.09.2021, 11:34
Może dzięki Tuskowi powstał gazoport?,Któż otwiera szlak komunikacyjny z Elblągiem? Brawo PiS.
Józek
Józek 21.09.2021, 14:12
Władek , zmień dawkę
Daria
Daria 20.09.2021, 22:13
Przyucza się do swojej przyszłej pracy.
43t34
43t34 20.09.2021, 16:44
Niedawno ze starostwa tłumaczył, że nie wymagało celebracji i uroczystości podpisanie, a dziś to z celebransem. :-)
Miastowy
Miastowy 20.09.2021, 14:49
Flipa i Flapa pewnie krew zalewa ze złości. Widać inni potrafią załatwić sprawę, a nie opowiadać głupoty i roztaczać wizje.
Zaciekawiony
Zaciekawiony 20.09.2021, 13:38
A cóż to się stało, że nie było pana burmistrza ani nikogo z miasta?
BAU
BAU 20.09.2021, 15:49
siedzieli w jakimś namiocie na Lipowcu i czekali własnie na w/w ekipę.
Marcin
Marcin 20.09.2021, 18:16
W wakacji OSP pokazało jak mercedes zastawił garaże dla samochodów bojowych na FB. Ma ktoś zdjęcie jak inteligencja z miasta zastawiła garaże tym namiotem?
mirek
mirek 20.09.2021, 14:46
burmistrz i spółka tylko gadają a powiatowi działają i robią robotę. no i elegancko. działajcie panowie
Popis
Popis 20.09.2021, 22:39
A co zrobil oprócz fotki z łopatatą? Medal im za to?
Pajace
Pajace 21.09.2021, 08:36
też nie rozumiem co takiego zrobili. już dawno działka na strefie (którą utworzyło miasto) była przeznaczona dla polskiego gazownictwa w celu gazyfikacji Augustowa...

Pozostałe