Dariusz Szkiłądź komentuje wyrok sądu (Video/ Audio)

  • 26.07.2021, 19:57
  • Bartosz Lipiński
Dariusz Szkiłądź komentuje wyrok sądu (Video/ Audio) Przegląd Powiatowy, Dziennik Powiatowy Na zdjęciu: Dariusz Szkiłądź
Wicestarosta augustowski, były kierownik wydziału edukacji i sportu w urzędzie miasta Dariusz Szkiłądź skomentował dzisiejszy nieprawomocny wyrok Sądu Okręgowego w Suwałkach w sprawie z powództwa Wiesławy Chrulskiej, przeciwko Filipowi Chodkiewiczowi i Mirosławowi Karolczukowi. Sąd nakazał obecnemu burmistrzowi i jego zastępcy przeprosić byłą dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Augustowie. Dariusz Szkiłądź od wielu miesięcy podkreśla, że fatalna ocena pracy wystawiona przed rokiem dyrektor i zarzuty pod jej adresem to skandal. Podobną opinię przedstawił też dzisiaj. Poniżej publikujemy nagrania video i audio.

Bartosz Lipiński

Nagranie video:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nagranie audio:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bonus:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ogłoszenie wyroku i uzasadnienie można obejrzeć/ odsłuchać: tutaj.

Rozmowę z dyrektor Wiesławą Chrulską po ogłoszeniu wyroku można obejrzeć/ odsłuchać: tutaj.

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
maria
maria 27.07.2021, 11:05
Dariusz ma rację. Pamiętam Jak Kleczkowski z Miklasem "jeździli" po Pani Kopiczko, Śleszyńska po Pani Jańczak, za wybudowaną ściankę w przedszkolu i Pani Witkowskiej wieloletnim dyrektorze żłobka , do którego uczęszczały moje dzieci. To prawda, że besztano ludzi, którzy wiele lat swojej pracy poświecili najmłodszym mieszkańcom miasta i ich rodzicom. Największym hipokryto to moim zdaniem jest Kleczkowski, gdyż za jego przyczyną i poparciem Karolczuk został burmistrzem a teraz struga wielką opozycję.
radek
radek 27.07.2021, 08:56
Natychmiast referendum, tylko to może szybko przerwać festiwal dręczenia i upokarzania ludzi.
ooloo
ooloo 27.07.2021, 03:33
A ja czekam , czekam i czekam ...... Wojewoda na urlopie, bo z szumnej zapowiedzi o wygaszeniu mandatu (ów) jakoś cicho a termin upłynął.
bibi
bibi 27.07.2021, 12:22
"Wojewoda zdecydował o wygaszeniu mandatu radnemu Tomaszowi Dobkowskiemu, ale nie wydał jeszcze zarządzenia zastępczego. Zgodnie z przepisami o samorządzie gminnym o tym kroku poinformowano już ministerstwo. Jeśli nie zgłosi ono żadnych uwag, to w najbliższych dniach Bohdan Paszkowski wyda decyzję.
Przypomnijmy, iż chodzi o sprzedaż paliwa dla miejskich jednostek przez firmę Dobkowskiego.
Jego działalność gospodarcza polegała na sprzedaży paliwa miejskim jednostkom budżetowym i nie była incydentalna. To działanie regularne i zorganizowane. Znaczenie w tej sprawie miała również skala transakcji. Jeżeli radny przez cały okres sprawowania mandatu prowadził właśnie taką działalność, to odbiór społeczny tej sytuacji na pewno jest negatywny."

https://www.radio.bialystok.pl…

PS Z odbioru społecznego wyłączyli się radni koalicji rządzącej miastem, czyli NM i banici, gdyż poparli uchwałę o wygaszeniu mandatu radnej będącej pełnomocnikiem firmy, która zarobiła 24 zł, natomiast nie widzą nic złego w zarabianiu setek tysięcy przez swoich kolegów.
szyderca
szyderca 28.07.2021, 16:55
Znając mądrość mieszkańców Augustowa w następnych wyborach znów go wybiorą....
jarek
jarek 26.07.2021, 23:49
Czekamy na komentarz Panów oszustów w sprawie gnębienia dyrektorów.
jurek
jurek 26.07.2021, 23:45
Czyli chodkiewicz i karolczuk to zwykli oszuści, którzy podejmowali decyzje, skutkiem których wartościowi ludzie byli wyrzucani z funkcji? Masakra!
nauczyciel
nauczyciel 26.07.2021, 23:14
Brawo Panie Darku.

Pozostałe