Wiesława Chrulska po wyroku sądu (Video/ Audio)

  • 26.07.2021, 17:57
  • Bartosz Lipiński
Wiesława Chrulska po wyroku sądu (Video/ Audio) Przegląd Powiatowy, Dziennik Powiatowy Na zdjęciu: dyrektor Wiesława Chrulska
Była dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Augustowie Wiesława Chrulska usłyszała dzisiaj korzystny dla siebie wyrok Sądu Okręgowego w Suwałkach w procesie o ochronę dóbr osobistych, w którym pozwanymi byli Filip Chodkiewicz oraz Mirosław Karolczuk. Obecny burmistrz Augustowa i jego zastępca będą musieli przeprosić dyrektor Chrulską. Nieprawomocny wyrok może zostać zaskarżony. Po wyroku Wiesława Chrulska odpowiedziała na pytania mediów. Poniżej publikujemy nagrania video i audio.

Bartosz Lipiński

Nagranie video:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nagranie audio:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ogłoszenie wyroku i uzasadnienie można obejrzeć/ odsłuchać: tutaj.

Komentarz Dariusza Szkiłądzia można obejrzeć/ odsłuchać: tutaj.

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ZS
ZS 28.07.2021, 08:21
Brawo p. Wiesława Chrulska !Wstyd Karolczuk! Wstyd Chodkiewicz! Jak możecie spojrzeć ludziom w oczy! Ludzie którzy użyli kłamstwa, żeby zniszczyć dobre imię człowieka NIE POWINNI RZĄDZIĆ MIASTEM!
kic
kic 27.07.2021, 22:46
Bardzo wyważona, konkretna i piękna wypowiedź.

Oni pani do pięt nie dorastają swoim poziomem.
mareczek
mareczek 27.07.2021, 08:54
Wiwat sąd, wiwat Pani dyrektor. No to mamy burmistrzów oszustów, poitykierów, którzy chcieli zniszczyć dyrektora szkoły a zrujnowali swój własny wizerunek. gdyby mieli choć odrobinę honoru to zrezygnowaliby z funkcji. Niestety mamy na stanowiskach burmistrzów oszustów bez honoru więc będą pazurami trzymać się stołków, mam nadzieję, że mieszkańcy w wyborach oderwą ich od władzy w mieście i możliwości decydowania o pracownikach.
vito
vito 27.07.2021, 23:46
Jeżeli decyzje wojewody mają w głębokim poważaniu, jeżeli swych przeciwników politycznych z Rady Miasta nazywają patointeligencją to kim my jesteśmy dla nich. Aby wygrać wybory i nie spaść ze stołków zrobią wszystko bo honor jest dla nich obcym pojęciem.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 27.07.2021, 07:14
Gratuluję Pani Dyrektor. Jestem niezwykle ciekawy czy o Pani sukcesie napisze Reporter.
ANNA
ANNA 26.07.2021, 19:04
Brawo za odwagę , za walkę o swoje dobre imię i nie poddanie się represjom!! Oby więcej takich ludzi, którzy nie boją się stłamsić.

Pozostałe