Wiesława Chrulska wygrała w sądzie z Filipem Chodkiewiczem i Mirosławem Karolczukiem (Video/ Audio)

  • 26.07.2021, 15:00
  • Bartosz Lipiński
Wiesława Chrulska wygrała w sądzie z Filipem Chodkiewiczem i Mirosławem… Przegląd Powiatowy, Dziennik Powiatowy Na zdjęciu: Ogłoszenie wyroku
Była dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Augustowie Wiesława Chrulska wygrała w procesie o ochronę dóbr osobistych z Filipem Chodkiewiczem i Mirosławem Karolczukiem. Wyrok jest nieprawomocny i przysługuje od niego odwołanie. Zgodnie z decyzją Sądu Okręgowego w Suwałkach obecny burmistrz Augustowa i jego zastępca będą musieli przeprosić dyrektor oraz zapłacić pieniądze na rzecz augustowskiego hospicjum. Poniżej opublikowaliśmy nagrania video oraz audio z ogłoszenia wyroku i z jego uzasadnienia.

Bartosz Lipiński

Ogłoszenie wyroku:

Nagranie video:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nagranie audio:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uzasadnienie wyroku:

Nagranie video:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nagranie audio:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rozmowę z dyrektor Wiesławą Chrulską po ogłoszeniu wyroku można obejrzeć/ odsłuchać: tutaj.

Komentarz Dariusza Szkiłądzia można obejrzeć/ odsłuchać: tutaj.

Bartosz Lipiński

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (60)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gdddffh
Gdddffh 28.07.2021, 21:01
Kto był adwokatem karolczuka i chodkiewicza ( nazwiska celowo z małej litery)
Bajka
Bajka 27.07.2021, 20:18
W mojej ocenie w tej sprawie to w ząb czesany na minę kermita wsadził.
Krzywe wargi
Krzywe wargi 27.07.2021, 22:02
Myske, że kaczka mu w tym dopomogła. 😉
wacław
wacław 27.07.2021, 19:49
Pani Wiesławo zwycięstwo nad tymi nikczemnikami wlało otuchę w mieszkańców Augustowa. Wielu, bardzo wielu mieszkańców jest pełnych uznania dla Pani postawy. Cieszymy się razem z Panią z odniesionego sukcesu. Pozdrawiam.
Mieszkanka
Mieszkanka 28.07.2021, 17:00
Większość mieszkańców nie ma pojęcia kim jest Pani Chrulska i tym bardziej nie obchodzi ich jakaś ocena pracy i spory pracownika z przełożonym. Ludzie mają swoje problemy życia codziennego i nie interesują się jakimiś "wojenkami" kilkunastu osób w mieście. Pewnie trudno Wam w to uwierzyć, ale to jest fakt.
mieszkaniec
mieszkaniec 28.07.2021, 22:21
Mylisz się. Takie sensacje szybko i chętnie się rozchodzą, szczególnie w małych miastach. Ludzie nie czytają fb z autolaurkami burmistrzów, to na pewno. Ale takie wyjątkowe smaczki chętnie podchwytują i podają dalej, z ust do ust. Potem już mogą nie pamiętać, kto był winny, ale smród wokół osoby zostaje...
Były uczeń
Były uczeń 28.07.2021, 20:15
Może i nie mają pojęcia kim jest p. Chrulska, (chociaż ponad 20 lat w "trójce" to dużo osób ją zna) ale za to wszyscy wiedzą kim jest karolczuk i chodkiewicz i rozumieją, że są zwyczajnie kłamcami......taka jest ocena sądu! Wstyd burmistrzowie ! Czekam na publikację przeprosin ! A p. Wiesi, życzę wielu sukcesów zawodowych!
Flejtuchy
Flejtuchy 28.07.2021, 20:59
Dokładnie. W Polsce też ich znają.
Taka prawda
Taka prawda 28.07.2021, 19:40
Jedno jest pewne. Jesteś formalnie lub nie związany z Ich Miastem i osoby formalnie lub nie związane z Ich Miastem dały kciuki do góry twojemu komentarzowi.
Trzeba wiedzieć
Trzeba wiedzieć 28.07.2021, 18:25
Patriotyzm lokalny polega na tym, aby takie rzeczy wiedzieć. Ludzie znają dyrektorów i burmistrzów. Jeśli nie znasz, trzeba się douczyć. Inaczej pozostaniesz ciemną masą, którą łatwo manipulować.
Obywatel świata
Obywatel świata 28.07.2021, 18:47
Patriotyzm,to slowo trochę nadużywane i jego sens się zdewaluował.
ooloo
ooloo 27.07.2021, 15:42
A jak tam reszta procesów "elit NM", szumnie zapowiadanych przez Szapapaż i Milczącą Radną. Czy NM wygrało chociaż jedną sprawę?
breh
breh 27.07.2021, 22:17
chyba elyt
Kasia
Kasia 27.07.2021, 11:36
Pani Wiesławo 26 lipca 2021r. zakończyła Pani polityczną karierę Filipa Jerzego Chodkiewicza i Mirosława Karolczuka. BRAWO
kazek
kazek 27.07.2021, 11:26
Ot i kobieta z jajami cały misterny projekt, któremu na imię Nasze Miasto spuściła lanie. Panie Dobkowski, czy jest Pan nadal zadowolony z siebie i swoich kamratów? Cały misterny plan w pi..u.
wożny
wożny 27.07.2021, 12:45
Gdzie jest nasza Oneta vel 6groszy. To ona miła robić porządki w trójce, od woźnego do dyrektorów wszelakich.?
ooloo
ooloo 27.07.2021, 20:10
Trenuje zdziwienie i tworzy z chudym i szczerbatym nową linię "dialogu" z opozycją.
wiemcomówie
wiemcomówie 28.07.2021, 08:20
Pani dyrektor serdecznie gratuluję, to bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców Augustowa. Przyszedł na to czas aby rozliczyć się z solidaruchami i kuratorem oświaty. Podziękować należy wszystkim, którzy biernie przyglądali się grilowaniu Pani przez augustowskich oszustów.
mieszkaniec
mieszkaniec 27.07.2021, 11:12
Pani dyrektor trzeba iść za ciosem i złożyć pozew do Sądu Pracy o odszkodowanie za straty moralne i wizerunkowe, za obniżanie wynagrodzenia. Swoją drogą apeluje też do radnych o złożenie wniosku o obniżenie tym oszustom wynagrodzenia do możliwie najniższego.
ooloo
ooloo 27.07.2021, 20:17
Myślę, że Kleczkowski powinien pozwać tych ...... związkowych z BAT za naruszenie dóbr osobistych i dowalenie odszkodowania. Czas pokazać tej Kornelius miejsce w szeregu. Niech jej podziękują "na łączach".
nauczyciel
nauczyciel 27.07.2021, 09:39
Już nie mogę się doczekać numeru PP, gdy na trzeciej stronie w ramce wielkości 1/8 strony znajdą się przeprosiny Filipa Jerzego Chodkiewicza i Mirosława Karolczuka. Dalibóg oprawię i powieszę nad łóżkiem. Pani dyrektor przejdzie do historii jako pierwsza osoba, która doprowadziła do skazania dwóch burmistrzów Augustowa obnażając ich chamstwo, butę, kłamstwa. Pani dyrektor szacun za odwagę i determinację i wszystkim tym, którzy Panią w tym wspierali. Sto lat, niech żyje, żyje nam....
Rodzic
Rodzic 27.07.2021, 11:19
jak jesteś nauczycielem to naucz się czytać wyroki ze zrozumieniem... bo nikt w tym wyroku nikogo nie skazał.. ale mamy coraz słabszych nauczycieli to fakt... zajmują się polityką a nie ich misją.. tragedia ..
teżzwiązkowiec
teżzwiązkowiec 27.07.2021, 10:29
Czekamy też na komentarz solidaruchów, wydaje mi się, że Pani dyrektor była członkiem tego związku, który miał bronić pracowników przed takimi oszustami i nikczemnikami jak Karolczuk i Chodkiewicz. Chudecki czekam na konferencję i ciekaw jestem czy będziesz miał odwagę spojrzeć tej Pani w oczy.?
ooloo
ooloo 27.07.2021, 14:49
Nie oczekuj od szmat, że będą flanelkami.
kamil
kamil 27.07.2021, 09:19
Czekamy na konferencję prasową Mirusia pobożnego toż on komisją oświaty zarządza. Wartości chrześcijańskie ma na twarzy wypisane, katechizm zna na pamięć. Zapewne brzydzi się kłamstwem i krzywdzeniem ludzi. Mirosławie czekamy, daj głos w sprawie, broń wartości.
same sukcesy
same sukcesy 27.07.2021, 09:12
Kolejny Spektakularny Sukces Naszego Miasta!
GO Augustów
Brawo
Brawo 27.07.2021, 08:42
Powrót Tuska do aktywnej polityki i zjazd sondażowy Holowni oznacza koniec Naszego Miasta w tym Filipa, Mireczka i innych kłamców
Harcerstwo prawdziwe
Harcerstwo prawdziwe 27.07.2021, 08:05
W USA harcerstwo zbankrutowało. Przez lata molestowani byli młodzi ludzie, harcerze. Czy w Polsce mamy wyjątek czy jak w KK podobną sytuację? Może trzeba spytać prawdomównego harcerza Filipa. Czy zna historię z USA. Jest znawcą agresji, to zapewne wie.
Harcerz dziewczynie skłamie
Harcerz dziewczynie skłamie 27.07.2021, 08:56
Ja bym nie oddał po opiekę mojego dziecka Filipowi na minutę. To specjalista od propagowania narkotyków, alkoholu, agresji wobec policji i aktywności seksualnej nieletnich. Harcerstwo modelu amerykańskiego. Aha jeszcze sztuka manipulacji i kłamstwa na zawołanie. To wkład polski, Filipowski do tego modelu.
TD
TD 27.07.2021, 07:56
Murem za Filipem
TaDam
TaDam 27.07.2021, 19:08
Pompujcie balonik , pompujcie aż pęknie na co czekamy
Popieram
Popieram 27.07.2021, 11:16
Filip za murem
Dureń
Dureń 27.07.2021, 08:21
TD, a co mówią lekarze.....
z drutem kolczastym
z drutem kolczastym 27.07.2021, 08:09
Filip za murem.
rodzie
rodzie 26.07.2021, 23:25
Pani dyrektor hip hip hura , hip, hip hura hura hura, Gratuluję i wierzę głęboko, że powróci Pani do naszego miasta aby dokończyć to co Pani zaczęła. Takich ludzi jak Pani bardzo nam mieszkańcom brakuje. Bardzo ale to bardzo cieszymy się z Pani sukcesu.Wdzięczni rodzice Adrian i Marysia
Patologia miejska
Patologia miejska 26.07.2021, 23:00
Patoburmistrzowie okazali się kłamcami. Jest na to papier z sądu.
Debile na stołkach
Debile na stołkach 26.07.2021, 22:59
Mają debile szczęście, że są tylko trzy procesy. Tylko trzy przegrają. Inaczej przegrałby więcej.
Kolejna przegrana
Kolejna przegrana 26.07.2021, 22:57
Pani Dyrektor zatrzymała tych politycznych terrorystów, którzy za swój symbol przyjęli agresję. Brawo, brawo.
Www
Www 26.07.2021, 20:38
Ile. Mą zaplacić?
Brawo!!!
Brawo!!! 26.07.2021, 20:18
Brawo Pani Dyrektor! Wielkie gratulacje! Teraz Pani śladem powinni pójść pozostałe skrzywdzone przez tych osobników osoby. Wytoczyć im procesy o zniesławienie i naruszenie dóbr osobistych!!!
reds
reds 26.07.2021, 19:53
No to czekamy na kolejny proces. Redaktor vs NM.
Temida
Temida 26.07.2021, 20:20
No to czekamy na kolejne procesy. Trochę się tego nazbierało.

Pozostałe