BAT z medalem za zasługi

  • 14.07.2021, 15:31 (aktualizacja 14.07.2021, 15:35)
  • Beata Perzanowska
BAT z medalem za zasługi Fot. M. Chodacz
British American Tobacco Polska S.A. otrzymało medal Zarządu Powiatu w Augustowie „Za zasługi dla Powiatu Augustowskiego”. Wyróżnienie przyznano za dynamiczny rozwój firmy na rynku krajowym i zagranicznym oraz za wkład w rozwój gospodarczy powiatu augustowskiego.

Uroczyste wręczenie medalu odbyło się w środę, 30 czerwca podczas obrad Rady Powiatu
Augustowskiego. Nagrodę w obecności radnych powiatowych i zaproszonych gości wręczył Jarosław Szlaszyński, starosta powiatu augustowskiego oraz Dariusz Szkiłądź, wicestarosta powiatu augustowskiego.

-W dowód uznania za szczególnie dynamiczny przedsiębiorstwa na rynku krajowym i zagranicznym potwierdzony certyfikatami i wyróżnieniami oraz wkład w rozwój gospodarczy powiatu augustowskiego zarząd powiatu wyróżnił British American Tobacco Polska S.A. medalem „Za zasługi dla Powiatu Augustowskiego” -mówił podczas sesji Jarosław Szlaszyński, starosta augustowski.

Z ramienia BAT nagrodę odebrali Anton Eremin, dyrektor naczelny fabryki BAT w Augustowie, Zbigniew Nitka, zastępca dyrektora fabryki ds. Strategii Operacyjnej, Szkoleń i Komunikacji oraz Krzysztof Andruszkiewicz, pełnomocnik BAT ds. Kontaktów Z Partnerami Społecznymi.

-Jestem bardzo zadowolony i dumny z otrzymania nagrody w imieniu zespołu augustowskiej fabryki. Nagrody, która jest wyrazem uznania dla wkładu British American Tobacco Polska w rozwój regionu -powiedział Anton Eremin dziękując za nagrodę. -Chciałbym potwierdzić nasze zobowiązanie do zapewnienia naszym pracownikom w Augustowie, bezpiecznego i najwyższej klasy środowiska pracy, a także doskonałych możliwości rozwoju i kariery zawodowej. Chcemy i będziemy nadal przyciągać młode talenty z regionu, oferując możliwości sprawdzenia się w różnych rolach i sferach. British American Tobacco Polska S.A chce również pozostać wiarygodnym partnerem władz lokalnych i nadal angażować się we wsparcie i rozwój lokalnej społeczności.

Warto wspomnieć, że medal „Za zasługi dla Powiatu Augustowskiego” jest najwyższym wyróżnienie jakie może przyznać Zarząd Powiatu Augustowskiego. Starosta podczas wręczenia tej nagrody podkreślał, że wszyscy możemy być z tego, że takie przedsiębiorstwo funkcjonuje w Augustowie i możemy się szczycić jego sukcesami.

Beata Perzanowska

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
tutejszy
tutejszy 20.07.2021, 22:49
Inflacja w Polsce 4,5 -5 % ,podwyżka w BAT 2,1%.
No po prostu-raj na ziemi(o grafiku nie wspomnę,jest bardzo przyjazny rodzinie).
A potem została radną
A potem została radną 14.07.2021, 16:24
Jedna pani została przyłapana z papierosami na bramce. Do dzisiaj nie może się nadziwić, jak ją złapali
6 zł
6 zł 14.07.2021, 16:09
To ta fabryka z którą pożegnała się pewna radna?

Pozostałe