Przedszkolaki mają talent

  • 25.06.2021, 11:15
  • Beata Perzanowska
Przedszkolaki mają talent
W piątek, 18 czerwca Centrum Kultury i Biblioteki Gminy Augustów w Żarnowie zawładnęły przedszkolaki. Wszystko za sprawą dziewiątej edycji Festiwalu Piosenki Przedszkolnej pod hasłem „Mam mały talent” Szkół Podstawowych Gminy Augustów.

Tegoroczna edycja, tak jak poprzednie, skupiła przedszkolaków ze wszystkich szkół gminnych, w których znajdują się oddziały przedszkolne. Jak co roku najmłodsi prezentowali swoje wokalne, taneczne i recytatorskie umiejętności. Było więc co podziwiać, bo talentów przedszkolaki mają bez liku. Występy dzieci oceniała komisja w składzie Elżbieta Sierzputowska (CKiB w Żarnowie), Zuzanna Rogucka (ZOZ w Augustowie) i Emilia Rukścińska (CKiB w Żarnowie). Jury postanowiło przyznać, w kategorii Zespół Wychowania Przedszkolnego I miejsce grupie wokalnej ze Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Janówce, którego opiekunem była Urszula Sieńkowska. Pierwsze miejsca ex aequo przyznano też w kategorii oddziałów przedszkolnych. I tak otrzymali grupa taneczna ze Szkoły Podstawowej im. Sybiraków w Netcie, pod opieką Małgorzaty Fuszary, grupa wokalna ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Żarnowie pod opieką Agnieszki Tomaszewskiej i grupa recytatorska ze Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Janówce, którego opiekunem była Wanda Tkaczuk. Wszyscy uczestnicy festiwalu otrzymali dyplomy i upominki. Organizatorami imprezy było Centrum Kultury i Biblioteka Gminy Augustów w Żarnowie i Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Janówce.

 

Beata Perzanowska

Zdjęcia (38)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe