Odznaka Honorowa dla Starosty Augustowskiego

  • 02.06.2021, 09:46
  • Beata Perzanowska
Odznaka Honorowa dla Starosty Augustowskiego Fot. KPRM Wręczenie Staroście J. Szlaszyńskiemu Odznaki Honorowej przez Premiera M. Morawieckiego oraz Ministra M. Kamińskiego
W czwartek, 27 maja, odbyły się uroczyste obchody Dnia Samorządu Terytorialnego w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, z udziałem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Kamińskiego, Wiceministra Macieja Wąsika oraz Wiceministra Pawła Szefernakera.

Wieści z powiatu 

Podczas uroczystego spotkania wyróżnieni samorządowcy otrzymali Odznaki Honorowe za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego. Odznaka została ustanowiona rozporządzeniem Rady Ministrów z 15 czerwca 2015 r. Nadaje ją Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji za szczególne zasługi na rzecz samorządu terytorialnego. Wręczone odznaczenia są formą podziękowania i uznania za ciężką pracę, determinację w rozwiązywaniu problemów obywateli, członków lokalnych wspólnot samorządowych.

Miło nam poinformować, że odznaczenie z rąk Premiera Mateusza Morawieckiego otrzymał Jarosław Szlaszyński – Starosta Augustowski. Ponadto wyróżniono 3 samorządowców z województwa podlaskiego: Wójta Gminy Turośń Kościelna, Burmistrza Miasta Drohiczyn oraz Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie.

Serdeczne gratulacje!

Red.

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Precz!
Precz! 02.06.2021, 21:39
Tak rozwiązuje problemy obywateli ,że nie raczy odpowiedzieć na wysłane zapytanie na pocztę e-mail.Lubi ten pan ordery,dyplomy,kolekcjonuje to na kilogramy papieru i metalu-tyle,że to nic nie warte.
Informatyk
Informatyk 03.06.2021, 17:01
Może twój e-mail nie zawierał któregoś elementu wymaganego w przepisach? Dlatego został bez odpowiedzi. Swoją drogą dokument do urzędu wysyła się na elektroniczną skrzynkę podawczą, a nie na maile
rgr
rgr 04.06.2021, 09:10
To w jakim celu starostwo podaje e-mail? Urzędy odpowiadają na e-maile, a takie nagradzane to powinny odpowiadać.
UM
UM 04.06.2021, 10:51
Sprawy urzędowe załatwia się oficjalnie a nie mejlowo.
Dumka
Dumka 02.06.2021, 14:35
Gratulacje Panie Starosto. Tak trzymać! Jesteśmy dumni z pracy Pana, Pana Wicestarosty i całego urzędu . Szacun! 💪💪💪💪
Gratulacje
Gratulacje 02.06.2021, 10:57
Gratulacje p. Szleszyński ! Brawo powiat!

Pozostałe