Rozpoczął się maturalny maraton

  • 2 dni temu, 09:17 (aktualizacja 2 dni temu, 18:26)
  • Krzysztof Przekop
Rozpoczął się maturalny maraton Zdjęcia wykonane w I LO w Augustowie
We wtorek, 4 maja, o godz. 9.00 rozpoczął się tegoroczny egzamin dojrzałości. Dziś maturzyści zmagają się z językiem polskim, jutro będą pisać matematykę, a w czwartek język angielski. Wszystkim zdającym życzymy powodzenia.

Egzamin odbywa się z zachowaniem reżimu sanitarnego. W augustowskich szkołach maturzyści na egzamin byli wpuszczani według przygotowanych wcześniej harmonogramów, tak by zdający do placówek wchodzili różnymi wejściami i w mniejszymi gronie. Dziś maturzyści piszą język polski, w środę matematykę, a w czwartek  język angielski. Potem przyjdzie czas na zdawanie wybranych przedmiotów rozszerzonych. W tym roku z uwagi na epidemię nie będzie egzaminów ustnych. Maturalny maraton na poziomie podstawowym i rozszerzonym potrwa do 21 maja.  Matura w terminie dodatkowym zaplanowana jest na okres od 1 do 16 czerwca, a termin poprawkowy wyznaczony jest na 24 sierpnia. Wyniki matur mają być ogłoszone 5 lipca, a dla osób poprawiających 10 września. 

Krzysztof Przekop

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe