Dzieją się bardzo ciekawe rzeczy

  • 29.04.2021, 12:04
  • Krzysztof Przekop
Dzieją się bardzo ciekawe rzeczy
Radni rozpatrują kilka wniosków o wygaszenie mandatów radnych. Chodzi o konflikt między działalnością gospodarczą i sprawowaniem mandatu radnego. Czy nie jest to przypadkiem zasłona dymna, mająca zasłonić błędy burmistrza przy pozyskiwaniu środków pomocowych?
loadingŁaduję odtwarzacz...
Krzysztof Przekop

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Plac zabaw
Plac zabaw 30.04.2021, 09:28
Wczoraj na sesji Pani Sigillewska poruszyla bardzo wazny temat bezpieczeństwa podczas zabawy na nowootwartym placu zabaw.Skoro urządzenia są źle skonfigurowane zagrażają życiu i zdrowiu bawiacych się dzieci.hahaha...zresztą sama pani przewodnicząca powiedziała,ze "myślałam,ze się zabiję"...Pytanie też,czy to są urządzenia dla dorosłych?Jak długo będę one służyć,gdy zaczna tam fikać dorośli?A na kwestie bezpieczeństwa nikt nie zwrócił uwagi,urzedniczka swoim agresywnym krzykiem starała się zakrzyczeć Panią Sigillewską
do roboty
do roboty 30.04.2021, 20:01
Dokładnie tak, w ten sposób można tylko zniechęcić mieszkańców do składania projektów. Za realizację projektów odpowiada wydział inwestycji a nie ten kto złożył projekt. Biorą duże pieniądze za swoja pracę i mają ją wykonywać dobrze.
Usterki powinny być usunięte jak najszybciej.
Ślepa kiszka
Ślepa kiszka 30.04.2021, 22:33
A słynna z super wydziału ustosunkowała się co do bezpieczeństwa na placu zabaw?
Klucha
Klucha 30.04.2021, 08:14
Dlaczego nie ma transmisji z esesji ?
Pytanie
Pytanie 30.04.2021, 07:01
A pani parkingowa nie czerpie korzyści?
Kocham nm
Kocham nm 29.04.2021, 23:15
Pani mecenas to fajna taka mocno, zgadza się i polemizuje jednocześnie... O tak o...
Ojczyzna polszczyzna
Ojczyzna polszczyzna 29.04.2021, 22:34
I ta polszczyzna pani przewodniczącej...dziś medal za wyrażenie "dwudziestoma jednoma glosami za"
Polacy nie gęsi
Polacy nie gęsi 29.04.2021, 22:58
To też było dobre .... "Jeszcze brakuje ...co nam? "
Łubudubu
Łubudubu 29.04.2021, 21:06
Nie kumam , to NM ma własnego obrońcę z urzędu a pozostali oskarżyciela w jednej osobie ?
smutek i nostalgia
smutek i nostalgia 29.04.2021, 21:57
Tak to bracie wygląda, układ zamknięty. Tylko wyborcy mogą odspawać tych szkodników od koryta. Trzeba nam to przeczekać jakoś
Pomocy
Pomocy 29.04.2021, 20:35
Błagam, niech mi ktoś to jakoś prosto wyjaśni, bo mój światopogląd runął w gruzach i nie wiem już nic o tym świecie. To jak to jest - jeden radny nie może sprzedać miastu 10 kartaczy bo narusza ustawę, inny zaś radny może natomiast legalnie temu samemu miastu sprzedawać tysiące litrów paliwa rocznie - i wszystko jest ok? Proszę pomóżcie, może to tylko ja tego nie rozumiem. W jakim kraju my żyjemy? Gdzie ja jestem, niech mi ktoś powie, że to zły sen. To już nawet nie są afrykańskie standardy, ktoś tu wyznacza nową jakość. Tak czy siak - pomóżcie proszę, bo po dzisiejszym zwątpiłem we wszystko.
ayrton
ayrton 01.05.2021, 07:50
Panie co tam kartacze albo paliwo najgroźniejszym przykładem żerowania na finansach miasta jest przecież wynajem(wynajm jak powiedziała radna Roszkowska) kontenera na odpady od "Necka". Sprawa ewidentnie korupcyjna i na pewno załatwiana po znajomości.Q.e.d.
wagowy
wagowy 29.04.2021, 20:32
Właściwie to już nie muszą ciągać się po sądach ... wykładnia prawna wyłuszczona , oskarżenie było, wyrok wykonany . Sprytnie wykoncypowane ... Przyłębska i Pawłowicz niech biorą przykład
katastrofa