Połączyły ich drzewa i wspólna pasja

  • 02.05.2021, 11:07
  • Krzysztof Przekop
Połączyły ich drzewa i wspólna pasja Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno -Społeczne W biegu startowała też drużyna z Augustowskiego Stowarzyszenia Kulturalno -Społecznego pod nazwą „Zawsze Aktywni Razem z ASKS Augustów” w składzie Bożena i Krzysztof Kotarscy, Małgorzata Gąsiewska, Małgorzata Sieńko oraz Danuta i Krzysztof Kamiński.
Blisko 50 zawodników wzięło udział w Biegu na Orientację pod nazwą „Łączą nas drzewa”, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Woda-Las i Nadleśnictwo Augustów. Bieg odbywał się w sobotę, 24 kwietnia i wystartował w Studzienicznej pod Augustowem.

Bieg był bardzo bezpieczny. A to dlatego, że zawodnicy startowali w różnych godzinach, a poza tym każdy uczestnik wybierał dogodną dla siebie trasę. Na biegaczy po lesie czekało 20 przystanków, w których można było zdobyć punkty. W ciągu 1,5 godziny każdy zawodnik miał za zadanie zebrać jak najwięcej punktów. Jeśli biegacz przekroczył czas, to za każde pół minuty odbierany był 1 punkt.

-W biegu wystartowało 47 zawodników. Niektórzy biegli sami, a inni w niewielkich grupkach, oczywiście z zachowaniem dystansu społecznego. Pogoda dopisała i chyba każdy uczestnik był zadowolony z kontaktu z naturą, a i emocji nie zabrakło -podsumowuje Antoni Kuźma ze Stowarzyszenia Woda-Las.

Organizatorzy sobotniej imprezy, czyli Stowarzyszenie Woda -Las i Nadleśnictwo Augustów, serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom za udział w biegu. Nagrody będą wysłane pocztą. Warto zaznaczyć, że Stowarzyszenie Woda-Las przygotowuje się do kolejnego, ważnego sportowego wydarzenia, mianowicie do Półmaratonu Kanału Augustowskiego, który ma odbyć się za miesiąc. Szczegóły tego biegu będziemy podawać na bieżąco.

Klasyfikacja indywidualna

Mężczyźni:

Rymszewicz Tomasz -157 pkt.

Ruszewski Tomasz -136 pkt.

Giczewski Paweł -136 pkt.

Jasnoch Grzegorz -134 pkt.

Wiwilis Paweł -132 pkt.

Jasiński Mateusz -113 pkt.

Jóżwiak Mariusz -113 pkt.

Kalinowski Michał -79 pkt.

Dawidejt Dariusz -19 pkt.

Kamiński Krzysztof -18 pkt.

Kotarski Krzysztof -16 pkt.

Włodarczyk Maciej -15 pkt.

Szokalski Krzysztof -14 pkt.

Kuźma Tolek -12 pkt.

Włodarczyk Karol -12 pkt.

Petzold Artur -11 pkt.

Nowosad Piotr -10 pkt.

Szewczuwianiec Marek -7 pkt.

Kobiety:

Ruszewska Anita -84 pkt.

Kielich Anna -46 pkt.

Kuleszka Anna -44 pkt.

Zalewska Monika -13 pkt.

Kotarska Bożena -12 pkt.

Gąsiewska Małgorzata -11 pkt.

Kamińska Danuta -1 pkt.

Stolarska- Jasińska Marta -0 pkt.

Goszczych Joanna -0 pkt.

 

 

 

Krzysztof Przekop

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
tubylec
tubylec 03.05.2021, 08:19
Fajnie ze coś się dzieje!

Pozostałe