Konferencja prasowa Izabeli Piaseckiej (video)

  • 27.04.2021, 15:54
  • Bartosz Lipiński
Konferencja prasowa Izabeli Piaseckiej (video) Przegląd Powiatowy, Dziennik Powiatowy Na zdjęciu: Izabela Piasecka
W mediach społecznościowych ukazał się kontrowersyjny materiał video, do którego produkcji wykorzystano wizerunek Izabeli Piaseckiej. Stało się to krótko przed ważną sesją rady miejskiej. Radna miejska Koalicji Obywatelskiej uważa, że filmik jest czystą manipulacją, a jego celem było publiczne zdyskredytowanie jej osoby. Podczas konferencji prasowej z wtorku, 27 kwietnia, radna Izabela Piasecka odczytała przygotowane przez siebie oświadczenie. Poniżej prezentujemy video z konferencji prasowej radnej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
flip i flap
flip i flap 27.04.2021, 22:27
Reżysera rękę znać...
Tylko proces
Tylko proces 27.04.2021, 19:22
Pani Izo, trzymam kciuki za skuteczny proces sądowy. Oni pozywają, ich należy również rozliczyć z niegodziwości. Chyba wyborcy KWW Nasze Miasto teraz już wstydzą się swoich radnych.
Jozej
Jozej 27.04.2021, 20:14
Nie sądzę. Oni jeszcze z
Na Atolu nie było reklamy Paliwa
Na Atolu nie było reklamy Paliwa 27.04.2021, 19:20
I ty Karolczuk popierasz takie działania ? ty firmujesz to swoim nazwiskiem ? Za rządów Burmistrzów którzy byli przed tobą czegoś takiego nie było jak obecnie ! Co to jest ? W imię czego to jest robione ? Nie mówcie mi że dla dobra mieszkańców i że ,, Augustów to jego mieszkańcy" . Obrzydzenie mnie bierze jak słyszę NM i wypowiedzi sojuszników.
Jozef
Jozef 27.04.2021, 20:14
A śmiali się z Walulika. Do pięt mu nie dorastacie ze swoimi aferami. Tfu
Obywatelka
Obywatelka 27.04.2021, 18:10
Czegos tak obrzydliwego jeszcde nie było w naszym mieście. Zeszliśmy na ,,psy,,nie obrażając psów. Taki poziom. Zeby pokusić się do nagrania prywatnych rozmów i umieszczenie na fb,to trzebs byc pozbawionym jakiegokolwiek kręgosłupa moralnego i strasznie nienawidzić ludzi.
pies
pies 27.04.2021, 21:44
Zdziwicie się jak Walulik pojawi się w roli komisarza jesienią?
dog
dog 28.04.2021, 13:32
zgłaszam się na sekretarkę jak będzie potrzebować...
Mirosław
Mirosław 27.04.2021, 19:58
Tylko zastanawia czemu to bagno jest wspierane przez świętych radnych jak choćby Zawadzki
Trup
Trup 27.04.2021, 17:09
Sieczkowski, człowieku co z tobą???
Nieomylny w obliczeniach
Nieomylny w obliczeniach 01.05.2021, 09:25
Okolo 100 milionow na rozwoj miasta przepadlo na rozwoj miasta Czy pod wnioskami o pozyskanie funduszy zewnętrznych nie bylo podpisu skarbnika? Widzialam w artykulach, ze pomylili się w obliczeniach. Odrzucono projekty i skarbnik nie czytal i podpisal? Ktos cos?
M. M
M. M 27.04.2021, 17:04
Brawo Iza. To jest klasa. Kultura osobista. Powaga.
rwgeer
rwgeer 27.04.2021, 17:02
Ogladam to oświadczenie i myślę, ale o co chodzi? Jaki filmik? Hmmmm. Zaglądam na fejsa NM i nic nie ma. Zaglądam do biznesmena i jest: https://www.facebook.com/LoveA… . Policja nie jest jednostką samorządową, więc dziwna zagrywka. Będzie sąd. I dobrze. Pani Iza powinna przeczytać komentarze, bo nie warto ich zostawiać bez reakcji.
Wyborca były PiSu tak p. DARKU O
Wyborca były PiSu tak p. DARKU O 27.04.2021, 19:13
Wiadomo kto złożył filmik, czyj styl!
Jak małe dziecko, niedojrzałe emocjonalnie, do piaskownicy a nie do rządzenia (psucia wszystkiego) czego dotkniesz.....katastrofa!
Trzeba sprowadzić telewizję..........pokazać obrady Rady Miejskiej w Augustowie !
erger
erger 27.04.2021, 19:02
"Sześć złotych" też wkleiła link.
Chcę wiedzieć
Chcę wiedzieć 27.04.2021, 19:51
I kto jeszcze?
Magda
Magda 27.04.2021, 20:16
I ty
Żaba zapłacisz za to
Żaba zapłacisz za to 27.04.2021, 16:53
Ten żałosny filmik jest ewidentnie w stylu Żaby i przez niego inspirowany. Od dawna powtarzam, że to szkodliwy psychopata i przyczyna wszelkiego zła, które się dzieje w Augustowie. Racją stanu tego miasta jest jak najszybsze odsunięcie tej osoby od jakichkolwiek publicznych funkcji. Wtedy dopiero można by zacząć porządkować zgliszcza i zasypywać rowy, które za jego przyczyną tu powstały.
ef
ef 27.04.2021, 18:48
Skończy jak Jagna w Chłopach Reymonta.
To dzieje się naprawdę.
To dzieje się naprawdę. 27.04.2021, 16:40
Nic dodać nic ująć.

Pozostałe